Lisatud: 19. juuli 2012

Viimati muudetud: 19. juuli 2012

A A A
Prindi rss

Uudised

19Jul2012 Ilmumist alustas uuenenud Maamajandus

Alates 19. juulist hakkab Maalehe vahel ilmuma uuenenud ajakiri Maamajandus.

Selle nädala Maalehe vahel jõuab esmakordselt lugejateni täiesti uue kujunduse ja seni eraldi ilmunud ajakirjast mitmekesisema sisuga Maamajandus. Uus väljaanne ilmub iga kuu kolmandal nädalal ja on suunatud ennekõike maal tegutsevatele ettevõtjatele.

Maalehe vahel ja sellega ligilähedases formaadis ilmuva väljaande sisu hõlmab erinevaid maaettevõtluse valdkondi, sh taime- ja loomakasvatust, transporti, põllumajandussaaduste turustamist ja ladustamist, tehnikat, alternatiivenergiat, kinnisvara ja turismi.

Esimeses numbris ilmuvad viljakasvatajate võistluse ja teiste aktuaalsete taimekasvatusteemade kõrval artiklid loomade transpordist ning maaturismiettevõtjatest, kes on rajanud oma tallu moodsa ravimtaime- ja matkakeskuse. Samuti heidab leht valgust põllumajandustootjate inimlikule poolele - juttu on põllumajandustegelastest, kes on ka kirglikud pillimehed.

Uue Maamajanduse esimese numbriga on võimalik tutvuda SIIN

Uudised

Taotluste vastuvõtt algas 2. märtsil ja tänaseks on PRIAle laekunud 1 794 taotlust. Möödunud aastal oli taotlejaid 3 336. Piimalehma kasvatamise otsetoetust saab taotleda hilinenult veel 15. aprillini, aga siis väheneb toetus 1% võrra iga hilinetud tööpäeva kohta.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike