Lisatud: 19. juuli 2012

Viimati muudetud: 19. juuli 2012

A A A
Prindi rss

Uudised

19Jul2012 Ilmumist alustas uuenenud Maamajandus

Alates 19. juulist hakkab Maalehe vahel ilmuma uuenenud ajakiri Maamajandus.

Selle nädala Maalehe vahel jõuab esmakordselt lugejateni täiesti uue kujunduse ja seni eraldi ilmunud ajakirjast mitmekesisema sisuga Maamajandus. Uus väljaanne ilmub iga kuu kolmandal nädalal ja on suunatud ennekõike maal tegutsevatele ettevõtjatele.

Maalehe vahel ja sellega ligilähedases formaadis ilmuva väljaande sisu hõlmab erinevaid maaettevõtluse valdkondi, sh taime- ja loomakasvatust, transporti, põllumajandussaaduste turustamist ja ladustamist, tehnikat, alternatiivenergiat, kinnisvara ja turismi.

Esimeses numbris ilmuvad viljakasvatajate võistluse ja teiste aktuaalsete taimekasvatusteemade kõrval artiklid loomade transpordist ning maaturismiettevõtjatest, kes on rajanud oma tallu moodsa ravimtaime- ja matkakeskuse. Samuti heidab leht valgust põllumajandustootjate inimlikule poolele - juttu on põllumajandustegelastest, kes on ka kirglikud pillimehed.

Uue Maamajanduse esimese numbriga on võimalik tutvuda SIIN

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus