Lisatud: 15. november 2012

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

15Nov2012 Homme, 16. novembril 2012, tunnustab Maaelu Edendamise Sihtasutus taas parimaid maamajanduseriala õpilasi ja õpetajaid.

Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) annab homme, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja lõikuspeol, üle aunimetused 2012. aasta parimatele maamajanduseriala õpetajatele ja õpilastele.

Maaelu Edendamise Sihtasutuse parima maamajanduseriala õpilase aunimetused lähevad sel aastal Hendrikko Juhkamile Järvamaa Kutsehariduskeskusest ning Raimond Lepistele Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakoolist. Maaelu Edendamise Sihtasutuse parima maamajanduseriala õpetaja aunimetuse saab Marje Kask Pärnumaa Kutsehariduskeskusest ning Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja eripreemia pikaajalise ja suure panuse eest noorte ja täiskasvanute koolitamisel loomakasvatuse valdkonnas õpetaja Marika Oeselg Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist.

„Tahan tänada ja tunnustada koole, kes julgelt esitavad õpilasi ja õpetajaid aunimetuse tiitlile! Kõik inimesed vajavad elus tunnustust ja väga raske oli parimate seast valida välja kõige parem. Eks lõpptulemus sünnigi meeskonnatööna ja loodan, et aunimetuse saajad on rahul ning ülejäänud lihtsalt tublid.“ ütles Sirje Potisepp, Maaelu Edendamise Sihtasutuse nõukogu liige ja parimate valimise komisjoni liige.

Maaelu Edendamise Sihtasutus valib parimaid maamajanduseriala õpilasi ja õpetajaid alates 2001. aastast. Parimate valimisel osalevad Maaelu Edendamise Sihtasutus, Põllumajandusministeerium, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Sihtasutus Kutsekoda. Aunimetused parimatele annab üle MESi  juhatus Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja lõikuspeol 16. novembril 2012. a Tallinnas.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner