Lisatud: 22. juuli 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

22Jul2004 Esimene ettevõtja saab struktuurifondide toetuse kätte


Põllumajandustootmise investeeringutoetuse (Riikliku arengukava meede 3.1) taotluste vastuvõtt kestis 26. aprillist 10. maini. PRIA-le esitatud 463 taotlusest on praeguseks 350 taotlust läbi vaadatud ja neist 317 taotluse kohta on määratud 246 miljonit krooni toetust.

PRIA peadirektori asetäitja Katrin Noorkõivu sõnul on AS Teedla Mõis esimene ettevõte, mis saab tänavu käivitunud ELi struktuurifondide toetusraha kätte. “Järgmised investeeringutoetused on plaanis välja maksta lähinädalatel.” ütles Noorkõiv.

Investeeringutoetus makstakse välja pärast seda, kui taotleja on investeeringu eest tasunud ja seda tõendavad dokumendid PRIA-le esitanud.


 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus