Lisatud: 14. mai 2009

Viimati muudetud: 15. mai 2009

A A A
Prindi rss

Uudised

14Mai2009 Erakorralised hooldustööd e-PRIAs

Head e-PRIA kliendid!

Seoses erakorraliste hooldustöödega PRIA andmebaasides on täna, neljapäeval, 14. mail ajavahemikul kell 17-19 katkestatud e-taotluste vastuvõtt.

Klientidel on sel ajal küll e-PRIA-s täita oma taotlusi, samuti joonistada põlde, salvestades täidetud vormid e-PRIA "Dokumentide" kausta. Täidetud vorme ei saa sel ajavahemikul PRIA-le esitada. Peale hooldustööde lõppu on taotluste esitamine e-PRIA kaudu jälle avatud, salvestatud taotlust on võimalik taasavada "Dokumentide" kaustast alajaotuse "Esitamata dokumendid" alt.


Klient saab:

avada uut tühja taotlusvormi
avada salvestatud dokumenti (menüüvaliku 'Dokumendid' alt)
joonistada põlde, muuta nende andmeid
dokumenti salvestada

 

Klient ei saa:

avada taotlust eelmise aasta andmetega
kontrollida poolelioleva taotluse andmeid
dokumente esitada

 

Vabandame ebamugavuste pärast!

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner