Lisatud: 10. veebruar 2009

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

10Veebr2009 Ekspordi- ja impordilitsentsid on nüüd elektroonilised

 

 

Kõik litsentsi andmed on nii taotlejale kui tolliametnikele ühtmoodi näha läbi e-PRIA keskkonna. Teenus võimaldab vaadata litsentside (nii elektrooniliste kui ka paberkandjal) andmeid ja litsentsi staatust ning Maksu- ja Tolliameti poolt tehtud litsentside kasutuskandeid ja tagastada kehtivaid/kehtivuse lõpetanud litsentse PRIA-le.

Koos 2008 aasta juunis avatud elektrooniliste impordi- ja ekspordilitsentside taotluste, õiguste ülekandmise ning väljavõtte taotluste esitamisvõimalusega on nüüdsest kõik litsentsidega seotud teenused kätte saadavad e-PRIA keskkonnas.

E-PRIA kasutamise kohta saate täpsemalt lugeda aadressilt http://www.pria.ee/epria/

 

 

Elektrooniliste litsentside kasutusjuhend

 

 

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus