Lisatud: 15. veebruar 2005

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

15Veebr2005 Eesti maatõugu veiste kasvatajad saavad kahte erinevat toetust


Maatõugu veiseid loetakse üheks eesti ohustatud tõuks. Maaelu arengukava raames toetatakse sel aastal ohustatud tõugudest veel
ka eesti hobust, tori ja eesti raskeveohobust. Praegu on Eestis ligi 700 eesti maatõugu veist ning 950 eesti hobust, ligi 450 tori hobust ja 80 eesti raskeveohobust.

 

Põllumajanduslooma kasvatamise toetuse taotlusi võetakse PRIAs vastu eilsest, 14. veebruarist  kuni 11. märtsini. Põllumajandusliku keskkonnatoetuse taotlusi hakatakse vastu võtma 2.maist kuni 27. maini.

 

Lisainfo:

Eike Lepmets

põllumajanduskeskkonna ja -maastike büroo

peaspetsialist

tel 6256 141

eike.lepmets@agri.ee

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner