Lisatud: 02. juuni 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

02Jun2006 Avati pakkumismenetlus PRIA valduses oleva odra eksportimiseks

Müüki pannakse 28 375 tonni otra. Esimeste pakkumiste esitamise tähtaeg oli 1. juuni 2006. kell 10.00 hommikul. Järgmiste pakkumiste esitamise tähtaeg on igal järgneval neljapäeval kell 10.00. Viimase osalise pakkumismenetluse raames lõpeb pakkumiste esitamine 29. juunil 2006. kell 10.00.

 

Pakkumismenetluse käigus müüakse teravili isikutele, kes on esitanud kõige soodsamad pakkumised. Menetlus annab pakkujatele võimaluse PRIA valduses oleva odra turuhinnast soodsamalt osta eesmärgiga eksportida Euroopa Liidust väljapoole. Sellisele ostule ei kohaldata eraldi eksporditoetust.

 

Vilja võib eksportida kolmandatesse riikidesse, välja arvatud Albaaniasse, Bosniasse ja Hertsegoviinasse, Bulgaariasse, Makedooniasse, Horvaatiasse, Liechtensteini, Rumeeniasse, Serbiasse ja Montenegrosse ning ¦veitsi.

 

Ekspordil makstakse pakkumises märgitud hind, ilma igakuise juurdehindluseta. Edukale pakkujale hüvitatakse vastavalt Komisjoni määrusele väikseimad veokulud, mis on arvestuslikud sekkumislao ja lähima sadama või väljumiskoha vahel tekkivate kulude ulatuses.

 

Pakkumismenetlus on reguleeritud Komisjoni määrusega (EÜ) nr 807/2006, 31. mai 2006, millega kuulutatakse välja alaline pakkumismenetlus Eesti sekkumisameti valduses oleva odra eksportimiseks

 


Lisainformatsioon,

Diana Kõmmus

Põllumajandusministeerium

Avalike suhete osakond

Pressiesindaja
625 6254; 524 8974


diana.kommus@agri.ee

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm osales 23.–25. septembrini Austrias Viinis toimunud Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite mitteametlikul kohtumisel, mille peateema oli maaelu areng ja kvaliteetse toidu tootmine põllumajandussektoris ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) tulevikuarutelude kontekstis.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner