Lisatud: 28. aprill 2003

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

28Apr2003 Algas põllumajandusloomade aretustoetuse taotluste vastuvõtt

Toetuse taotleja peab tegelema põllumajandusloomade aretustegevusega, milleks on tõuraamatu pidamine, aretusregistri pidamine, jõudluskontrolli läbiviimine, geneetilise väärtuse hindamine ja ohustatud tõu säilitamine. Toetust ei anta aretusloomade ja aretusmaterjali ostmiseks.

Toetuse määraks on tõuraamatu ja aretusregistri pidamise, jõudluskontrolli läbiviimise ja geneetilise väärtuse hindamise eest kuni 70% antud tegevuste kuludest. Ohustatud tõu säilitamist toetatakse 100% ulatuses antud kuludest. Iga tegevuse puhul on põllumajandusminister kinnitanud ka ühele taotlejale makstava maksimaalse toetuse suuruse.

Toetuse saamiseks tuleb PRIA-le esitada põllumajandusloomade aretustoetuse määruses nimetatud dokumendid. Lisainformatsiooni saab arengutoetuste büroo juhataja Tõnis Kreininilt telefonil 07 371 324.

 

Heli Raamets
PRIA pressinõunik

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas mesilaspere toetuse määruse. Mesilasperede toetus aitab kaasa bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele ja põllumajanduskultuuride saagikuse kasvule.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus