Lisatud: 15. juuni 2004

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

15Jun2004 Algas põllumajanduse infojuhtimissüsteemide arendamise projekt


Seminaril osalesid Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) spetsialistid, väliseksperdid Soomest (Soome Põllumajandus- ja Metsandusministeeriumi infokeskusest), Eesti Põllumajandusministeeriumi esindajad, Euroopa Komisjoni esindaja Eestis ning teised projekti kaasatud eksperdid.

Projekti juhi, PRIA peadirektori asetäitja Ahti Bleive sõnul on projekt Eesti jaoks väga oluline. “Ãœhelt poolt viiakse antud projekti raames läbi suuremahuline IT arendusprojekt ning teiselt poolt on võimalik kasutada mitmete heade kogemustega Soome ekspertide abi,” ütles Bleive.

Projekti juures töötab alaline välisekspert Eestis Ilkka Kommeri TIKE-st  (Soome Põllumajandus- ja Metsandusministeeriumi infokeskusest). Projekti on kaasatud PRIA töötajad ning väliseksperdid Soomest. Koostööprojekt kestab ligi aasta ning lõppeb 2005. aasta märtsikuus.

Projekti finantseeritakse Euroopa Liidu PHARE programmi kaudu, kaasfinantseerijaks on Eesti riik.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm andis täna Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike