Lisatud: 13. november 2009

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

13Nov2009 Alanud on rakendusuuringute programmi projektitaotluste konkurss 2010. aastaks

Põllumajandusministeerium ootab 15. detsembrini  projektitaotlusi viies valdkonnas: toiduohutus ja tervis, taimekasvatus ja -tervis, loomakasvatus (sh vesiviljelus), põllumajandust toetavad tegevused ning maamajandus ja sotsiaaluuringud. Konkurss toimub riikliku programmi "Põllumajanduslikud rakendusuuringud ja arendustegevus aastatel 2009-2014" raames.


Projekti rahastamise piirmäär on ühe taotleja kohta kuni 500 000 krooni, kahe või enama taotleja koostöös esitatud projekti rahastamise piirmäär kuni 700 000 krooni aastas.

Põllumajanduslike rakendusuuringute ja arendustegevuse projektide rahastamise taotlemiseks tuleb esitada vormikohane projekti rahastamise taotlus ning projektijuhi ja põhitäitjate elulookirjeldused. Dokumendid tuleb esitada ühes eksemplaris paberkandjal Põllumajandusministeeriumile (Lai 39//Lai 41, 15056 Tallinn) ja elektrooniliselt e-posti aadressil maarja.normak@agri.ee 15. detsembriks 2009.

Taotluse vorm ja üldtingimused programmis osalejatele on avaldatud Põllumajandusministeeriumi kodulehel http://www.agri.ee/teadus.Samas on ka valdkondade detailsem kirjeldus.

Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas mesilaspere toetuse määruse. Mesilasperede toetus aitab kaasa bioloogilise mitmekesisuse säilitamisele ja põllumajanduskultuuride saagikuse kasvule.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner