Lisatud: 13. november 2009

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

13Nov2009 Alanud on rakendusuuringute programmi projektitaotluste konkurss 2010. aastaks

Põllumajandusministeerium ootab 15. detsembrini  projektitaotlusi viies valdkonnas: toiduohutus ja tervis, taimekasvatus ja -tervis, loomakasvatus (sh vesiviljelus), põllumajandust toetavad tegevused ning maamajandus ja sotsiaaluuringud. Konkurss toimub riikliku programmi "Põllumajanduslikud rakendusuuringud ja arendustegevus aastatel 2009-2014" raames.


Projekti rahastamise piirmäär on ühe taotleja kohta kuni 500 000 krooni, kahe või enama taotleja koostöös esitatud projekti rahastamise piirmäär kuni 700 000 krooni aastas.

Põllumajanduslike rakendusuuringute ja arendustegevuse projektide rahastamise taotlemiseks tuleb esitada vormikohane projekti rahastamise taotlus ning projektijuhi ja põhitäitjate elulookirjeldused. Dokumendid tuleb esitada ühes eksemplaris paberkandjal Põllumajandusministeeriumile (Lai 39//Lai 41, 15056 Tallinn) ja elektrooniliselt e-posti aadressil maarja.normak@agri.ee 15. detsembriks 2009.

Taotluse vorm ja üldtingimused programmis osalejatele on avaldatud Põllumajandusministeeriumi kodulehel http://www.agri.ee/teadus.Samas on ka valdkondade detailsem kirjeldus.

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner