Lisatud: 13. november 2009

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

13Nov2009 Alanud on rakendusuuringute programmi projektitaotluste konkurss 2010. aastaks

Põllumajandusministeerium ootab 15. detsembrini  projektitaotlusi viies valdkonnas: toiduohutus ja tervis, taimekasvatus ja -tervis, loomakasvatus (sh vesiviljelus), põllumajandust toetavad tegevused ning maamajandus ja sotsiaaluuringud. Konkurss toimub riikliku programmi "Põllumajanduslikud rakendusuuringud ja arendustegevus aastatel 2009-2014" raames.


Projekti rahastamise piirmäär on ühe taotleja kohta kuni 500 000 krooni, kahe või enama taotleja koostöös esitatud projekti rahastamise piirmäär kuni 700 000 krooni aastas.

Põllumajanduslike rakendusuuringute ja arendustegevuse projektide rahastamise taotlemiseks tuleb esitada vormikohane projekti rahastamise taotlus ning projektijuhi ja põhitäitjate elulookirjeldused. Dokumendid tuleb esitada ühes eksemplaris paberkandjal Põllumajandusministeeriumile (Lai 39//Lai 41, 15056 Tallinn) ja elektrooniliselt e-posti aadressil maarja.normak@agri.ee 15. detsembriks 2009.

Taotluse vorm ja üldtingimused programmis osalejatele on avaldatud Põllumajandusministeeriumi kodulehel http://www.agri.ee/teadus.Samas on ka valdkondade detailsem kirjeldus.

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner