Lisatud: 24. september 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

24Sep2007 Ahti Bleive naasis PRIA peadirektori asetäitja kohale

PRIA juhtkond on nüüd komplekteeritud ja saame jõuliselt edasi minna oma tööprotsesside paremaks ning meie klientidele mugavamaks ja arusaadavamaks muutmisega,“ ütles PRIA peadirektor Jaan Kallas. Bleive esimesteks ülesanneteks nimetas ta eelkõige põldude registriga seonduvat temaatikat ning samuti uute toetuste menetlemiseks vajalike tarkvarade arendamise koordineerimist.

 

Kallase sõnul on tal hea meel, et Bleive on tagasi oma endisel töökohal.. „Ahti Bleivel on olemas asutuse jaoks väga oluline know-how, samuti teab ja tunneb ta hästi kogu meie tegevusvaldkonda ning on valmis asutuse arengusse veel kõvasti panustama,“ tõi Kallas välja PRIAs alates selle loomisest töötanud Bleive suuremad plussid.

 

Maikuus siirdus Bleive tööle erasektorisse. „Erasektori töökoht oli küll perspektiivikas, kuid ei pakkunud siiski oodatud väljakutset,“ tõi Bleive ise välja PRIAsse naasmise peamise põhjuse.

 

Uudised

Eile, 13. novembril toimus Maaeluministeeriumis arutelu mesindussektori esindajatega. Kohtumisel räägiti mesilaspere toetusest ning arutleti uue perioodi mesindusprogrammi ettevalmistamise teemal.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner