Lisatud: 24. september 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

24Sep2007 Ahti Bleive naasis PRIA peadirektori asetäitja kohale

PRIA juhtkond on nüüd komplekteeritud ja saame jõuliselt edasi minna oma tööprotsesside paremaks ning meie klientidele mugavamaks ja arusaadavamaks muutmisega,“ ütles PRIA peadirektor Jaan Kallas. Bleive esimesteks ülesanneteks nimetas ta eelkõige põldude registriga seonduvat temaatikat ning samuti uute toetuste menetlemiseks vajalike tarkvarade arendamise koordineerimist.

 

Kallase sõnul on tal hea meel, et Bleive on tagasi oma endisel töökohal.. „Ahti Bleivel on olemas asutuse jaoks väga oluline know-how, samuti teab ja tunneb ta hästi kogu meie tegevusvaldkonda ning on valmis asutuse arengusse veel kõvasti panustama,“ tõi Kallas välja PRIAs alates selle loomisest töötanud Bleive suuremad plussid.

 

Maikuus siirdus Bleive tööle erasektorisse. „Erasektori töökoht oli küll perspektiivikas, kuid ei pakkunud siiski oodatud väljakutset,“ tõi Bleive ise välja PRIAsse naasmise peamise põhjuse.

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner