Lisatud: 28. oktoober 2008

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

28Okt2008 28. oktoobrist algavad taas keskkonnasõbraliku tootmise koolitused

2004. a keskkonnasõbraliku tootmise kohustuse võtnud taotlejad peavad selle aasta 1. detsembriks läbima 6 akadeemilise tunnise keskkonnasõbraliku tootmise täiendkoolituse. Oktoobris-novembris korraldatakse Põllumajandusministeeriumi tellimusel koolitusi keskkonnasõbraliku taimekaitse ja keskkonnasõbraliku rohumaade majandamise osas.

Kõik koolituspäevad algavad kell 10 ja lõpevad kell 15 (v.a Kärdla, kus alguseks on 12.00). Kõigile koolituse läbinutele antakse koolituse korraldaja poolt koolituse läbimist tõendav dokument. Selle olemasolu kontrollitakse PRIA poolt ettevõttes kohapeal. Taotleja asemel võib koolitusel osaleda ka tema majandusüksuse töötaja ning füüsilise isiku puhul täisealine perekonnaliige.

Koolitus on osalejatele tasuta. Koolituse korraldamist toetab Euroopa Liit.

Osalejate eelregistreerimine ja täiendav info:
1) keskkonnasõbraliku rohumaade majandamise koolituse osas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda: tel 7308 402; e-post knk@epkk.ee.
2) keskkonnasõbraliku taimekaitse koolituse osas Tartumaa Põllumeeste Liit: tel 736 6955, e-post ttl@kodu.ee.

Muu KST koolitustega seotud informatsioon:
Eike Lepmets
Põllumajandusministeerium
Põllumajanduskeskkonna büroo
Tel: 625 6141
E-post: eike.lepmets@agri.ee   

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus