Lisatud: 20. aprill 2011

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

20Apr2011 15. maiks tuleb esitada nii sigade kui mesilasperede arvud!

Seadusest tulenevalt on seapidajatel kohustus esitada PRIA-le teatis sigade arvu kohta 1. mai seisuga hiljemalt  15. maiks. Teatises tuleb märkida ehitiste kaupa põrsaste, võõrdepõrsaste, nuumsigade, nooremiste, emiste ja kultide arv.
Sigade arvu teatise näidisvorm on kättesaadav: http://www.pria.ee/et/Registrid/Loomade_register/Taotlusvormid ning seda vormi on võimalik esitada ka e-PRIAs.

 

Mesilaste pidajad peavad samuti esitama PRIA-le teatise mesilasperede arvu kohta 1. mai seisuga 15.maiks. Mesilasperede arvu teatise näidisvorm on kättesaadav: http://www.pria.ee/et/Registrid/Loomade_register/Taotlusvormid

 

Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike