Lisatud: 30. november 2012

Viimati muudetud: 06. detsember 2012

A A A
Prindi rss

Uudised

30Nov2012 Saabuva toetuse kohta saab mugavaimalt infot e-PRIAst!

Detsembris on otsetoetuste väljamaksete aeg ning ligi paarkümmend tuhat inimest ootavad PRIAst infot neile määratud toetuse suuruse ja laekumise aja kohta.  PRIA soovitab seda teavet otsida e-PRIAst, kuhu jõuab info kõigile klientidele määratud summade ja väljamakse aja kohta automaatselt kohe, kui makse aeg on selgunud.

Alates 2009. aasta sügisest ei ole PRIAl õigust kodulehel avalikustada eraisikute ja FIEde toetuste andmeid. Kodulehel avaldame vaid juriidiliste isikute toetuste andmed.  Seega on e-PRIA kaudu makse vaatamine eraisikute ja FIE-de jaoks  mugavaimaks ja kiireimaks lahenduseks.

Oodatavate maksete kohta saab infot  e-PRIA rubriigist „Maksed“. Ka need, kes ei esitanud taotlust e-PRIAs, saavad e-PRIAga liitumisel kohe vaadata enda finantsandmeid ja toetuse laekumise aega, kui maksekorraldus on juba vormistatud. Samuti näeb klient endale tehtud maksete ajalugu ning kõiki võlgnevusi.

e-PRIA kasutamisel abistavad kliente juhendmaterjali. Need leiate otse e-PRIAst, PRIA kodulehelt aadressil http://www.pria.ee/et/ePRIA/Juhendid.  PRIA maakondlikes teenindusbüroodes saab kasutada ka kliendiarvutit e-PRIA teenuste kasutamiseks.

Kui te pole veel e-PRIA klient, siis saate end ID-kaardi, mobiil-ID või internetipanga paroolidega sisenedes kasutajaks vormistada. Esmakordsel e-PRIAsse sisenemisel kuvatakse teile e-PRIA kasutamise leping.

Head e-PRIA kasutamist!

 

Uudised

18. septembrist 9. oktoobrini on ettevõtjatel võimalus taotleda PRIA vahendusel investeeringutoetust projektidele, mis aitavad mitmekesistada maapiirkondade majandustegevust väljaspool põllumajandustootmist.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike