Lisatud: 26. veebruar 2007

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

26Veebr2007 PRIAst saab taotleda toetust kalalaevastiku moderniseerimiseks

Toetust saavad taotleda vähemalt kolm aastat tegutsenud ettevõtted, kes omavad kehtivat kalalaeva või kaluri kalapüügiluba püügiks merel ning kelle kalalaev on registreeritud  kalalaevade riiklikus registris.

 

Toetatakse laevakeretööde tegemist, peatekil asuvate tekiehitiste ümberehitamist, navigatsiooniseadmete, päästevahendite ja selektiivsete püügivahendite ostmist jms. Samuti on võimalik toetust saada projekteerimiseks ja tegevuskava koostamiseks.

 

Toetust antakse kuni 40% investeeringu abikõlblikust maksumusest, kokku on tänavuses taotlusvoorus investeeringuteks planeeritud 6,4 miljonit krooni. Maksimaalsete abikõlblike kulutuste suurus ühe kalalaeva moderniseerimiseks sõltub laeva kogumahutavusest.

 

Selle toetuse näol on tegemist Riikliku Arengukava 2004-2006 meetmega. Varem on selle toetusmeetme taotluste vastuvõtt toimunud nii 2004., 2005. kui 2006. aastal. Kolme aasta peale kokku on PRIA kiitnud heaks taotlusi pisut enam kui 32 miljoni krooni eest. Kuna eelarves oli selle toetuse jaoks planeeritud üle 38 miljoni krooni, võetakse taotlusi vastu ka tänavu.

 

Taotluste vastuvõtt toimub 26. veebruarist kuni 22. märtsini PRIA Pärnu, Lääne, Saare, Hiiu, Harju, Lääne-Viru, Ida-Viru ja Tartu maakonna büroos. Täpsemat infot saab PRIA koduleheküljelt www.pria.ee , kus on ka vajalikud vormid taotluse esitamiseks.

Uudised

Loe, kuidas PRIA teostab põldude seiret satelliidiga ja millised tähelepanekud klientidele edaspidi rohumaade hooldamisel kasuks tulevad.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner