Lisatud: 25. jaanuar 2017

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

25Jan2017 PRIA abistab uue e-PRIA kasutajat jagatud ekraanipildi abil

Alates 13.01 on kasutusel teenus, mis võimaldab kliendil uue e-PRIA keskkonnas oma arvuti ekraanipilti jagada PRIA teenistujaga. Nii saab teenistuja telefoni teel klienti e-PRIA kasutamisel abistada.

Kui klient on võtnud telefoni teel ühendust PRIA infotelefoniga või konkreetse menetlejaga, on  tal  samal ajal võimalik jagada oma arvuti ekraanipilti PRIA teenistujaga.

Vajutades uue e-PRIA keskkonnas nupule „Vajad abi? Vajuta siia“ genereeritakse kliendi arvuti ekraanile unikaalne kood, mis tuleb öelda teenistujale, kellega ekraanipilti jagada soovitakse. Ühenduse loomisel kuvatakse kliendile teade teenistuja nimega, kellega on ekraanipilt jagatud. Klient saab igal ajahetkel sessiooni kohe katkestada.

Oluline on rõhutada, et PRIA teenistuja näeb pilti vaid kliendi sellest e-PRIAs olevast ekraanivaatest, millel klient samaaegselt tegutseb. PRIA teenistuja ei saa kliendi eest ühtegi valikut teenuses ära teha – seda teeb teenistujalt telefonitsi saadavate juhiste abil klient ise. Samuti ei anna PRIA teenistuja nõu e-PRIAs esitatavate dokumentide, nt taotluse või äriplaani sisuliseks koostamiseks.

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner Infokeskus bronn-vaike