Lisatud: 25. oktoober 2015

Viimati muudetud: 05. november 2015

A A A
Prindi rss

Teadmiseks

25Okt2015 Keskkonnasõbraliku majandamise või aiandusega seotud toetuste taotlejad peavad osalema koolitustel!

PRIA tuletab meelde, et kliendid, kes võtsid 2015. aasta kevadel endale perioodi 2014 - 2020 keskkonnasõbraliku majandamise toetuse kohustuse, peavad 1. detsembriks läbima algkoolituse. Koolituse nõude täitmata jätmise korral on ette nähtud toetussumma vähendamine kuni 6%.
Koolitusi viib läbi Põllumajandusuuringute Keskus ajavahemikul 20. oktoober kuni 20. november. Täpsem info koolituse kohta on leitav aadressil http://pmk.agri.ee/pkt/index.php?valik=150&keel=1&template=mak_sisu.html

Kliendid, kes  taotlesid käesoleval aastal keskkonnasõbraliku puuvilja- ja marjakasvatuse toetust (KSA) või keskkonnasõbraliku köögivilja-, ravimtaime- ja maitsetaimekasvatuse ning maasikakasvatuse toetust (KSK), peavad  esimese kohustuseaasta 1. detsembriks olema osalenud keskkonnasõbraliku aianduse koolitusel. Ka sel puhul on koolituse nõude täitmata jätmise korral ette nähtud toetussumma vähendamine kuni 6%.

Keskkonnasõbraliku aianduse (nii KSA kui KSK) koolituse toimumise kuupäevad on 16., 23., 24., 26. ja 27. november. Koolituse korraldajaks on Maaeluministeeriumi tellimusel Tartumaa Põllumeeste Liit. Info koolituste kohta saadetakse kõigile selle aasta KSA ja KSK taotlejatele e-postile või informeeritakse neid telefonitsi.

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus