Lisatud: 08. veebruar 2016

Viimati muudetud: 08. veebruar 2016

A A A
Prindi rss

e-PRIA Uudised

08Veebr2016 Uues e-PRIAs on nüüdsest avatud volituste haldamise teenus

PRIA uues iseteeninduskeskkonnas ehk uues e-PRIAs (https://epria.pria.ee/epria2/#/login) on nüüdsest klientidele avatud volituste andmise, olemasolevate volituste muutmise ja lõpetamise teenus.

Iga eelnimetatud tegevus registreeritakse dokumendina PRIA dokumendihaldussüsteemis.

Iseteeninduskeskkonnas antavad volitused kehtivad ka elektrooniliste- ja paberdokumentide esitamisel ning vahetus suhtluses. Elektrooniliselt või paberdokumendina esitatud volitused kehtivad samuti PRIA uues iseteeninduskeskkonnas.

Oluline on teada, et vana e-PRIA (https://epria.pria.ee/epria/) kasutusõigused ei laiene uue PRIA iseteeninduskeskkonnale ja vastupidi.

Kõik volitustega seotud teenused on uues e-PRIAs menüüriba „Esindusõigused“ all.

Esindusõigusteni jõudmiseks tuleb pärast sisselogimist esmalt valida klient, keda soovite esindada.

 

Automaatselt saavad esindusõiguse kõik PRIA kliendiks registreerunud äriühingu juhatuse liikmed, kelle kohta ei ole Äriregistrisse märgitud erisust.

Võimalik on anda kasutajale täielikud või osalised volitused. Täielikud volitused (sh Äriregistrist automaatselt saadud esindusõigused) annavad esindusõiguse kliendi esindamiseks PRIA-ga seotud kõikides toimingutes. Osalised volitused annavad õiguse esindada kliendi määratud volitusgruppide või nende alamgruppide ulatuses.

Konkreetse toetustaotluse peale saab klient valida volitatud esindajaks taotluse menetlemisel (isik kellega PRIA konkreetse taotluse menetlemise raames esmajärjekorras ühendust võtab) edaspidi ainult isikuid, kellel on seadusjärgsed esindamise õigused või antud volitused taotleja esindamiseks.

 

Küsimuste korral palume pöörduda registrite osakonna infotelefonil 731 2311 või e-posti aadressil kliendiregister@pria.ee

Uudised

Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise toetusmeetme raames oli ettevõtjatel võimalus taotleda PRIA vahendusel investeeringutoetust projektidele, mis aitavad mitmekesistada maapiirkondade majandustegevust väljaspool põllumajandustootmist. Toetuse eesmärgiks on maapiirkondades eelduste loomine uute töökohtade tekkeks väljaspool põllumajandussektorit.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus