Lisatud: 07. detsember 2006

Viimati muudetud: 24. oktoober 2011

A A A
Prindi rss

Uudised

07Det2006 e-PRIA - kuidas ja miks kasutada?

e-PRIA on Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) kliendiportaal, mille vahendusel saavad kliendid PRIA-le esitada dokumente ja tutvuda enda andmetega PRIA registrites. Kliendiportaali abil pakume PRIA klientidele võimalust mugavaks andmevahetuseks interneti teel.

 

Miks e-PRIA-t kasutada?

Portaali vahendusel saavad praegu loomapidajad esitada mitmeid deklaratsioone ning samuti tutvuda registriandmetega. Tulevikus on e-PRIA vahendusel võimalik taotleda ka erinevaid toetusi. Nii jääb ära hulk paberite esitamist, kõike seda saab teha kiiremini ja mugavamalt arvuti ja interneti vahendusel.

 

Kes saavad e-PRIA-t kasutada?

e-PRIA-t saavad kasutada kõik PRIA kliendid. Esialgu on siiski avatud erinevad teenused vaid loomapidajatele, kuid proovime järjest ka uusi teenuseid välja arendada.

 

Mida on e-PRIA kasutamiseks vaja?

Kui Te loete praegu seda teksti PRIA koduleheküljel, siis suure tõenäosusega on teil olemas kõik vajalik e-PRIA kasutamiseks. Vaja läheb arvutit, internetti ning ID-kaarti ja kaardilugejat või internetipanga kasutajatunnuseid.

 

Esialgu on portaalis võimalik kasutada PRIA põllumajandusloomade registriga seonduvaid järgmisi e-teenuseid:

·         Deklaratsioonide esitamine: Looma tapmine, esmakordne poegimine, kadumine, hukkumine, Eesti-sisene liikumine, looma Eestist väljaviimine ja toomine Eestisse, märgistamine

·         Ehitiste ja loomade andmete vaatamine

 

Küsimuste, probleemide või ettepanekutega pöörduge: portaal@pria.ee; telefon: 737 7677

Uudised

11. septembril lõppes põllumajandusliku tegevusega alustava noore ettevõtja toetuse taotlusvoor, kuhu esitas taotluse 149 noortalunikku. Taotluste kogusumma oli 5 877 175 eurot. Eelarve võimaldab toetusteks määrata 5 miljonit eurot.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner