Lisatud: 03. detsember 2015

Viimati muudetud: 16. veebruar 2009

A A A
Prindi rss

PRIA Uudised

03Det2015 PRIA keskus valmistub kolima

2015. aasta lõpp ja 2016. algus toovad PRIA  jaoks kaasa suure muudatuse: PRIA keskus kolib Tartus senisest asukohast Narva maanteel uude  majja aadressil Tähe 4.

PRIA kolimine toimub kahes osas – esimesena asub juba 9. detsembril uues majas tööle PRIA registrite osakond.

Registrite osakonna kolimine ei too meie klientide jaoks kaasa märkimisväärseid katkestusi. Kuni 8. detsembrini (kaasa arvatud) teenindab registrite osakond kliente senises asukohas Sõbra tn 56 ning juba järgmisel päeval alustatakse Tähe tn 4. Osakonna telefoni- ja faksinumbrid ning töötajate meiliaadressid ei muutu. Infot loomade ja toetuste registriga seoses saab jätkuvalt infotelefonil 731 2311.

Neil, kel on vaja pöörduda registrite osakonda perioodil 8.dets – 8.jaanuar, palume oma tulekust eelnevalt teada anda infotelefonil.

Keskuse senises peahoones Narva mnt 3 ja 9 tegutsevad osakonnad ning Tartumaa teenindusbüroo kolivad uude majja 8.-15. jaanuaril 2016. Peahoone kolimine tähendab ka mitmesaja arvuti, asutuse serveri ja telefonide liigutamist ja ühendamist. See toob paratamatult kaasa lühiajalisi katkestusi PRIA infosüsteemide toimimisel ja klientide teenindamisel.

Teeme omalt poolt kõik võimaliku, et süsteemide tõrked oleksid minimaalsed; teavitame neist kindlasti oma kodulehel ja sotsiaalmeedias. Toetuste taotlemist kolimine häirida ei tohiks, sest kolimise ajaks taotlusvoore planeeritud ei ole.

Detsembris 2015 lõpeb PRIA keskuse seniste ruumide rendileping. Maaeluministeerium on juba mitu aastat tagasi teinud otsuse võimalust mööda koguda oma haldusala asutused maakondades samadesse hoonetesse. Tähe 4 majja kolivad lisaks PRIAle ka teised Tartus paiknevad Maaeluministeeriumi hallatavad asutused.

Keskuse uut asukohta vt kaardilt

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike