Lisatud: 15. veebruar 2018

Viimati muudetud: 09. november 2018

A A A
Prindi

Teravilja sekkumiskokkuost

Teravilja sekkumiskokkuostu eesmärgiks on stabiliseerida teraviljatoodete turgu, tagades tootjatele fikseeritud hinnataseme.

Sekkumiskokkuostu raames ostab Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) füüsilistelt ja juriidilistelt isikutelt kokku teravilja, korraldab selle ladustamise ja hiljem müügi vastavalt Euroopa Komisjoni poolt välja antud korraldustele.

Vastavalt Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määruse (EL) nr 1308/2013 artiklile 12 on teravilja sekkumiskokkuost avatud 01. novembrist 2018 kuni 31. maini 2019. Sekkumiskokkuostu raames ostab PRIA kokku pehmet nisu, otra, maisi ja kõva nisu.

Teravilja sekkumishinnaks on määratud 101,31 eurot/t. Lisaks kohaldatakse hinna korrigeerimist kvaliteedinäitajate alusel.

Sekkumislaod asuvad Elvas, Keilas ja Tamsalus.

Detailsemat infot saab abimaterjalist „Abiks taotlejale“.

 

Lisateavet saab e-posti aadressil turukorraldus@pria.ee ning telefonil 7371 630.Seotud valdkondade uudised

Põllumajanduse ja kalanduse arengukavasse (PõKa) 2030 esitati 621 ettepanekut, mis näitab ettevõtmise kaalukust ja suurt mahtu. Siiani on põllumajanduse ja kalanduse teemad jagunenud ligi 30 erineva arengukava ja dokumendi vahel. Loodav ühine arengudokument koondab need aga üheks tervikuks.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner