Lisatud: 08. aprill 2009

Viimati muudetud: 27. juuni 2011

A A A
Prindi

Objektide tähistamine

Maaelu arengukava toetuse abil rahastatud või toetust tutvustav projekt või tegevus tuleb sellest teavitava infoga tähistada. Selleks tuleb kasutada nõuetekohast Maaelu Arengukava logo ning Euroopa Liidu Embleemi.

Logo ja Euroopa Liidu embleemiga tuleb tähistada muuhulgas:
1) ehitis;
2) seade;
3) meene;
4) info- ja reklaammaterjal;
5) üritus;
6) digitaalne infokandja ja materjal paigutatuna pakendile või tootele ning selle esilehele, -kaadrile, -pildile;
7) televisioonisaade, artikkel ja muu tekst tehniliselt võimalikul ja sobival viisil;
8) trükimeedia või digitaalse meedia väljaande kuulutus.


Logo ja Euroopa Liidu embleem paigaldatakse nähtavale kohale.

Kui toetuse abil rahastatud objekti ei ole tehnilistel põhjustel võimalik logoga tähistada, tuleb toetuse saajal oma esindusruumi paigaldada nõuete kohane infosilt. Meenele, sealhulgas väiksemale töövahendile, paigutatakse nimetatud juhul üksnes nõuete kohane Euroopa Liidu embleem.

Infosildid

- Kui toetuse abil on ehitatud ehitis või infrastruktuuriobjekt, mille investeeringu kogusumma on suurem kui 50 000 eurot, tähistab toetuse saaja selle suure infosildiga. Suurel infosildil peavad olema arengukava logo ja Euroopa Liidu embleem ning need peavad katma infosildist vähemalt 25%. Suur infosilt peab sisaldama ka objekti lühikirjeldust.  

- Kui toetuse abil on soetatud mittepaikne objekt või investeeringu kogusumma on kuni 50 000 eurot, tähistab toetuse saaja selle väikese infosildiga. Väikesel infosildil peavad olema arengukava logo ja Euroopa Liidu embleem.

- Leader-telje raames rahastatav kohalik tegevusgrupp peab Leader-infosildi paigaldama oma tegevuskohta. Infosildil kasutatakse Euroopa Liidu Leader-logo koos Eesti Leader-logo ja Euroopa Liidu embleemiga. Infosilt peab sisaldama ka asjakohase kohaliku tegevusgrupi nime.

Kui toetuse abil on soetatud üksnes kontoritarbeid, sealhulgas kontoritehnika, mööbliese, väiksemad töövahendid jms, tähistatakse nende asukohaks olev ehitis või ruum olenevalt objekti laadist kas suure infosildiga või Leader-infosildiga. Infosilt peab asuma objektil nähtaval kohal.

 

Euroopa Kalandusfondi meetmete objektide tähistamise määrusega on võimalik tutvuda siin

 

Seotud valdkondade uudised

Loe, kuidas PRIA teostab põldude seiret satelliidiga ja millised tähelepanekud klientidele edaspidi rohumaade hooldamisel kasuks tulevad.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner