Lisatud: 09. märts 2018

Viimati muudetud: 09. märts 2018

A A A
Prindi

Pindalatoetused 2018 ÜLDINFO

2018. aastal saab põllumajanduse otsetoetusi, üleminekutoetusi ja maaelu arengukava pindala- ja loomatoetusi taotleda 2. maist kuni 21. maini.
Hilinenult saab taotlusi esitada kuni 15. juunini, kuid sel juhul vähendatakse toetust 1% iga hilinetud tööpäeva kohta.

Kõigi pindalapõhiste toetuste taotlemine toimub 2018. aastal ainult e-PRIA iseteenindusportaalis!

e-PRIAsse saab siseneda läbi PRIA kodulehe www.pria.ee ja teenuste kasutamiseks tuleb taotlejal end süsteemis tuvastada ID-kaardi või mobiil-IDga. ID-kaardil peavad olema kehtivad sertifikaadid ja vaja on PIN-koode.
Palume toetustest huvitatutel aegsasti kontrollida, kas teie ID-kaart või mobiil-ID on kehtiv ja kasutatav!
Uue ID-kaardi taotlemise, sertifikaatide ja PIN-koodide uuendamise ning mobiil-IDga liitumise kohta pakuvad infot veebileht https://www.id.ee/ ning Politsei- ja Piirivalveamet www.politsei.ee.

 

Seoses e-PRIAs taotlemisele üleminekuga on samuti oluline, et PRIA kliendiregistris oleks olemas teie kehtiv e-posti aadress. Oma andmeid saate ise kontrollida ja muuta uue e-PRIA teenuses „Kliendi andmed“ või võttes ühendust e-posti aadressil kliendiregister@pria.ee. Abi saab ka registrite osakonna infotelefonil 731 2311.

 

e-PRIA teenuste kasutamise juhised lisanduvad kodulehel taotlusvooru materjalide hulka, samuti on abiinfo kättesaadav e-PRIAs samm-sammult toiminguid tehes.
Vajadusel saab abi PRIA otsetoetuste infotelefonil 7377 679.
PRIA maakondlikes teenindusbüroodes on kliendiarvutid ning meie töötajad aitavad kliente e-PRIA kasutamisel.

Seotud valdkondade uudised

Ajavahemikus 2.-18. märts esitati PRIAle 2404 loomakasvatustoetuste taotlust. Viit liiki üleminekutoetusi saab e-PRIA vahendusel taotleda 21. märtsi südaööni, piimalehma kasvatamise otsetoetust pärast seda hilinenult veel 16. aprillini.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner