Pindalatoetuse koolituse läbinud nõustajad
Nimi Maakond Telefoni nr e-mail
Vello Ilves Harjumaa 56475136 htlnk@hot.ee
Karli Sepp Harjumaa 5048092 karli.sepp@pmk.agri.ee
Linda Pomerants Hiiumaa 4695209 pomsti.pomsti@mail.ee
Ly Kogermann Hiiumaa 5167815 lykogermann@hot.ee
Arvo Aller Ida-Virumaa 3370527 ivtl@estpak.ee
Heiki Unt Ida-Virumaa 3371185 heiki.unt@mail.ee
Tea Krikmann Jõgevamaa 56472265 jtaluliit@hot.ee
Livi Rooma Jäneda ÕNK 51 74 830 livi.rooma@janeda.ee
Alar Lugu Järvamaa 5019448 alar.lugu@neti.ee
Helle Rohtla Järvamaa 56641686 taluliit@hot.ee
Ene Milvaste Järvamaa 5049997 ene.milvaste@janeda.ee
Helju Haaviste Läänemaa 5160173 kaosalu@hot.ee
Saima Toom Läänemaa 5167872 saima.toom@reg.agri.ee
Sirje Sultsing Läänemaa 56506109 hplteave@hot.ee
Maret Läänemets Lääne-Virumaa 56604608 maretel@hot.ee
Mart Kukk Põlva/Võru 5205511 mart@konsulendikeskus.ee
Indrek Keres Põlvamaa 5058939 keres@hot.ee
Maaria Semm Põlvamaa 53485206 maaria@konsulendikeskus.ee
Tiiu Rüütle Põlvamaa 56474129 ajr11@hot.ee
Ulvi Ajalik Põlvamaa 56608028 pltl@estpak.ee; ulvi.ajalik@mail.ee
Hillar Lilleste Pärnumaa 56605975 hillar.lilleste@mail.ee
Olavy Sülla Pärnumaa 56605964 olavysylla@msn.com
Targo Pikkmets Pärnumaa 56680023 targo@hot.ee
Laine Kallaste Pärnumaa 5275100 lainekallaste@hot.ee
Lilia Kulli Raplamaa 55672261 gulli@hot.ee
Aive Sonets Saaremaa 5269258 seeder@tt.ee
Mai Vaher Saaremaa 5136756 mai.vaher@mail.ee
Veeve Kaasik Saaremaa 56357949 veeve.kaasik@mail.ee
Jekaterina Näälik Saaremaa 56699168 smu.stl@tt.ee
Irene Olak Tartumaa 5126542 ireneolak@hot.ee
Jüri Mets Tartumaa 5087589 yyry.mets@mail.ee
Margo Mansberg Tartumaa 5050635 margo.mansberg@mail.ee
Liana Anton Viljandimaa 5201036 liana.anton@mail.ee
Peeter Lääne Viljandimaa 56240049 taluliit@matti.ee
Kaido Edenberg Valga/Põlva 5032181 kaido411@hot.ee
Olav Ellermäe Hiiumaa 5544625 olaff@hot.ee
Sirje Madisson Võrumaa 5549753 sirjemadisson@hot.ee
Tagasi
Uudised

Septembris ja oktoobris külastavad PRIAt kui ELi toetusi vahendavat makseagentuuri kokku neljal korral Euroopa Komisjoni ja Euroopa Kontrollikoja audiitorid, et selgitada, kuidas on Eestis korraldatud põllumajandustoetuste haldamine ning Euroopa Liidu finantshuvide kaitse.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus