20.12.2002
Arvo Suure Jaani Talu PÄRNUMAA
Gabriel Liba Kasemäe Talu VÕRUMAA
Karjakmäe Talu JÄRVAMAA
Oü Saare Saba ja Sarved SAAREMAA
Mai Vaheri Tõnu Talu SAAREMAA
Milvi Suusteri Uussaare Talu SAAREMAA
Ülle Kuivjõgi SAAREMAA
 
18.12.2002
Aare Kabel Soasepa-Teiste Talu JÄRVAMAA
Aile Nau SAAREMAA
Aldo Vaan LÄÄNEMAA
Aleksei Pirnipuu PÕLVAMAA
Andres Kaldamäe Kalda-Sandri Talu SAAREMAA
Andres Maripuu SAAREMAA
Andres Ruusi Villemi Talu SAAREMAA
Ants-Heino Porgand LÄÄNEMAA
Argo Must Koolimaa Talu PÕLVAMAA
As Kaskater LÄÄNEMAA
As Männiku Farm LÄÄNE-VIRUMAA
Asta Peäske SAAREMAA
Asur Enno PÕLVAMAA
Avo Häidesk PÕLVAMAA
Erki Oidermaa PÕLVAMAA
Fie Aive Lonks SAAREMAA
Fie Hillar Kalda JÕGEVAMAA
Fie Lembit Sepp SAAREMAA
Fie Liilia Tali HARJUMAA
Fie Riivo Bortnikov RAPLAMAA
Guido Lindmäe SAAREMAA
Harry Kadakas Jaagu Talu LÄÄNEMAA
Heikki Olonen Kingu Talu VILJANDIMAA
Helle Timm SAAREMAA
Inga Tänav SAAREMAA
Inna Aaviku Noorma Talu TARTUMAA
Jaan Rikkeri Selja Mihkli Talu PÄRNUMAA
Johannes Jaansoo PÄRNUMAA
Kalju Paalman Paali Talu PÕLVAMAA
Karilatsi Pü PÕLVAMAA
Kavandi Masinaühistu SAAREMAA
Kiigemäe Talu SAAREMAA
Kiisa Talu PÕLVAMAA
Kodu Talu PÄRNUMAA
Koit Kraav Vildi Talu TARTUMAA
Lembit Sepp SAAREMAA
Lembri Talu SAAREMAA
Loidu Talu PÕLVAMAA
Mart Kruus JÄRVAMAA
Massiaru Põllumajanduslik Osaühing PÄRNUMAA
Merisalu Aru Talu SAAREMAA
Muuga Pm Oü LÄÄNE-VIRUMAA
Ninasaare Talu VÕRUMAA
Osaühing Farmiks Agro JÄRVAMAA
Oü Hummuli Agro VALGAMAA
Oü Karpo VILJANDIMAA
Oü Kesa-Agro VALGAMAA
Oü Kuivajõe Farmer TARTUMAA
Oü Meveda JÄRVAMAA
Oü Rannu Mõis TARTUMAA
Oü Roodevälja Uustalu LÄÄNE-VIRUMAA
Oü Tamme Ev SAAREMAA
Oü Ärma Talu Jl VILJANDIMAA
Patra Talu PÕLVAMAA
Peedu Kull Tarto Talu JÕGEVAMAA
Peep-Madis Kallas VÕRUMAA
Põlde Talu SAAREMAA
Põldeotsa Talu PÄRNUMAA
Rautsi Talu SAAREMAA
Riho Erismaa Oidremaa Mõis PÄRNUMAA
Riina Sabaliski Linte Talu PÕLVAMAA
Saarevälja Talu JÕGEVAMAA
Signe Hellamaa VÕRUMAA
Tammeotsa Talu VÕRUMAA
Tiit Vespere SAAREMAA
Tõnis Lembri Juhani Talu SAAREMAA
Uibu Talu VÕRUMAA
Urmas Verlin SAAREMAA
Uü Ebavere Suurtalu LÄÄNE-VIRUMAA
Vahe-Lombi Talu TARTUMAA
Valdur Borni Saba Talu TARTUMAA
Valgu-Lauri Talu TARTUMAA
Vatsliku Talu SAAREMAA
 
09.12.2002
Ando Tulviku Muti Talu VILJANDIMAA
August Tohvri Tohvri Talu PÕLVAMAA
Eero Tammaru Talu VALGAMAA
Ele Kõiv PÕLVAMAA
Fie Aare Jõumees PÄRNUMAA
Fie Allu Pärtel RAPLAMAA
Fie Elle Roomets RAPLAMAA
Fie Enn Pluss RAPLAMAA
Fie Helgi Saage RAPLAMAA
Fie Ilmar Tunnel RAPLAMAA
Fie Reet Reinola RAPLAMAA
Fie Veiko Riidak RAPLAMAA
Fie Viia Nurmela RAPLAMAA
Guido Larm VILJANDIMAA
Harald Raukase Kalmu Talu TARTUMAA
Helju Kruusmäe Noksi Talu LÄÄNEMAA
Hilda Jõgisu PÄRNUMAA
Hõbetse Talu PÄRNUMAA
Jakobsoni Talu RAPLAMAA
Juta Pajo Ööbiku Talu JÕGEVAMAA
Kaarel Voitk Looga Talu TARTUMAA
Kirimäe Põllumajandusühistu LÄÄNEMAA
Kivisilla Talu RAPLAMAA
Kose Agro As HARJUMAA
Laine Jakobson RAPLAMAA
Liitmäe Talu LÄÄNEMAA
Madis Tillarti Soo Talu PÄRNUMAA
Mäe Põllumajandusühistu JÄRVAMAA
Oü Heveko Com TARTUMAA
Oü Kangru Lp SAAREMAA
Oü Palupera-Agro VALGAMAA
Oü Taveton RAPLAMAA
Pargi-Ene Talu LÄÄNEMAA
Postimaja Toidubaari Osaühing TARTUMAA
Raesmiku Talu PÄRNUMAA
Rebruk Farm Oü JÄRVAMAA
Ringiste Talu VALGAMAA
Sirje Põldaru PÄRNUMAA
Suurekivi Talu RAPLAMAA
Taivo Loog Punni Talu PÕLVAMAA
Taivo Traat PÕLVAMAA
Tootsijaagu Talu VALGAMAA
Väike-Vürsti Talu RAPLAMAA
 
29.11.2002
Arkna Karjatalu Oü LÄÄNE-VIRUMAA
As Ilupuud VÕRUMAA
Elvo Vaher Vaheri Talu PÕLVAMAA
Ermo Sepa Talu JÄRVAMAA
Fie Andres Vahtra TARTUMAA
Fie Inge Aru SAAREMAA
Fie Merle Tuulas VALGAMAA
Fie Rein Adams JÕGEVAMAA
Fie Tarmo Lodi PÕLVAMAA
Fie Udo Jüriado TARTUMAA
Heinar Tomson Mäe Talu PÕLVAMAA
Ida Põder Kullisaare Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Jõeniidu-Tsälba Talu VÕRUMAA
Jüri Pruus VÕRUMAA
Kadila Pm Oü LÄÄNE-VIRUMAA
Kalju Paalman Paali Talu PÕLVAMAA
Kannimäe Talu VÕRUMAA
Kooli-Nurme Talu VÕRUMAA
Lea Laansalu LÄÄNE-VIRUMAA
Lehu Raili Oü PÄRNUMAA
Oü Floridus JÄRVAMAA
Oü Tamsa-Agro TARTUMAA
Oü Viraito JÕGEVAMAA
Peebu Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Priit Soosalu Luha Talu JÄRVAMAA
Puhu Grupp As JÕGEVAMAA
Pälli Talu JÄRVAMAA
Pärna Öko Talu RAPLAMAA
Reinemi Koordi Talu RAPLAMAA
Renai Oü SAAREMAA
Saage Talu TARTUMAA
Sireli Talu HARJUMAA
Taali Mesila LÄÄNE-VIRUMAA
Tarmo Nool Fie JÕGEVAMAA
Triin Vahimets-Hütt TARTUMAA
Tsearebo Talu VÕRUMAA
Tuipalu Talu HARJUMAA
Ulvar Oras Majaka Talu IDA-VIRUMAA
Uue-Estermanni Talu SAAREMAA
Värtemäe Talu VÕRUMAA
 
22.11.2002
Abaja Põllumajandusühistu JÄRVAMAA
Allikmäe Talu JÄRVAMAA
Ants Kulmet JÄRVAMAA
Enno Jer¨ov Liivaaugu Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Enno Maat PÕLVAMAA
Esko Pere Talu HARJUMAA
Fie Lembit Müntser LÄÄNE-VIRUMAA
Fie Maie Kald RAPLAMAA
Fie Vaike Naurits RAPLAMAA
Ille Ambos LÄÄNE-VIRUMAA
Ingrek Tomingase Paemurru Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Jüri Milvaste Kiigemäe Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Kalju Miklase Tänava Talu RAPLAMAA
Kangro Talu RAPLAMAA
Maido Milvaste Pearna Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Mare Jer¨ovi Männimäe Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Möldri Talu LÄÄNEMAA
Neili Metsa Talu JÄRVAMAA
Oü Revino IDA-VIRUMAA
Pae H-40 Talu SAAREMAA
Sirje Kööp Otsa-Marja Talu JÄRVAMAA
Tiit Lepiku Tiigi Talu IDA-VIRUMAA
Tõnuri Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Urve Haavajõe Kullaoru Talu LÄÄNE-VIRUMAA
Uustla Ökotalu SAAREMAA
 
14.11.2002
Ain Mõistliku Tõude Talu SAAREMAA
Andres Treimann IDA-VIRUMAA
Angrumäe Talu RAPLAMAA
Fie Arvo Musthallik RAPLAMAA
Foordark Oü TARTUMAA
Heldur Tuul PÕLVAMAA
Jekaterina Näälik SAAREMAA
Karja Oü SAAREMAA
Karroma Talu TARTUMAA
Keldrimäe Talu RAPLAMAA
Loigu Talu RAPLAMAA
Margus Lukka VILJANDIMAA
M&W Uustalu Talu SAAREMAA
Mäe-Soome Talu VÕRUMAA
Nopri Talu VÕRUMAA
Oru Talu TARTUMAA
Oü Igavere Sf TARTUMAA
Oü Karre TARTUMAA
Oü Miila Viss LÄÄNE-VIRUMAA
Oü Saaremetsa LÄÄNE-VIRUMAA
Oü Siilikübar RAPLAMAA
Peetri Talu RAPLAMAA
Tiit Pille Pika Talu PÕLVAMAA
"Tippo" Talu TARTUMAA
Vaike Komissarov PÕLVAMAA
Väike-Männiku Käsitöö- Ja Turismitalu VILJANDIMAA
 
Tagasi
avatud taotlusvoorud

Koolipuuvilja ja -köögivilja toetus + seotud tegevused

Leader-meetme raames antav projektitoetus (MAK 2014-2020 meede 19.2, 19.3)

Koolipiimatoetus

Piima- ja piimatoodete sektori tootmise kavandamise kokkulepped

Koolikava toetus

Nõustajate koolitustoetus

Kalanduspiirkonna kohaliku arengu strateegia rakendamine (EMKF meede 3.3 projektitoetus) 2016-2019

Algatusrühma koostöötegevused (EMKF meede 3.4) 2016-2019

Rannapüügilaeva energiatõhususe parendamise toetus (EMKF meede 1.21) 2017

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodete käitlemisettevõtete energia- ja ressursiauditi tegemise toetus (EMKF meede 4.4.3) 2017

Merekeskkonna bioloogilise mitmekesisuse ja ökosüsteemide kaitse ning taastamise toetus (EMKF meede 1.18) 2017

Vesiviljeluse innovatsioonitoetus (EMKF meede 2.1) 2017

Kalapüügi innovatsioonitoetus (EMKF meede 1.1) 2017

Püügivahendi parendamise toetus (EMKF meede 1.15) 2017

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodetele uute turgude leidmise ning kalapüügi- ja vesiviljelustoodete teavitus ja tutvustuskampaaniate toetus (EMKF meede 4.3) 2017

Kalapüügi- või vesiviljelustoodete tootja või töötleja praktikatoetus 2017

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodete töötlemise energia- ja ressursisäästlikumaks muutmise toetus (EMKF meede 4.4.4) 2017

Uute toodete, tavade, protsesside ja tehnoloogiate arendamise toetus (MAK 2014-2020 meede 16.2) KOLMAS TAOTLUSVOOR 2017

Tootjarühma loomise ja arendamise toetus (MAK 2007-2013 meede 1.9) 2017

Tootjarühma loomise ja arendamise toetus (MAK 2014-2020 meede 9.1) 2017

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike