28.06.2002
As Viru Salmo Lääne-Viruma
Fie Rein Männiste Valgamaa
Jaak Meieri Lombi talu Võrumaa
Juhan Pikkur Pärnumaa
Lembit Meltsar Järvamaa
Meerimaa talu Pärnumaa
Männituka talu Pärnumaa
Osaühing HTM grupp Järvamaa
Osaühing Orgita põld Raplamaa
OÜ Kohala sf Lääne-Virumaa
OÜ Kuustemäe Võrumaa
OÜ Väätsa agro Järvamaa
Rajamäe talu Ida-Virumaa
Rauni POÜ Saaremaa
Richard Pihlaka mesila Tartumaa
Roigumõisa OÜ Pärnumaa
Tooma-antsu talu Pärnumaa
Tsiruli OÜ Võrumaa
 
19.06.2002  
Aare Veetsmanni Metsanurga Talu Põlvamaa
Agu Hollo Hartsmäe Talu Võrumaa
Aimi Puistaja Mäeotsa Talu Võrumaa
A.L.& Apis Ida-Virumaa
As Adavere Agro Jõgevamaa
As Risti Agro Järvamaa
Ene Kikkas'E Rätsepa Talu Jõgevamaa
Fie Aivar Viitkin Tartumaa
Fie Hille Teder Järvamaa
Fie Katrin Kask Võrumaa
Fie Rein Ajangu Läänemaa
Jaan Jeeser Leppoja Talu Raplamaa
Jakob Piirisilla Pogola Talu Võrumaa
Jurna Talu Saaremaa
Krootuse Agro As Põlvamaa
Kuusemäe Talu Saaremaa
Linnamäe Talu Viljandimaa
Lääne-Laane Talu Jõgevamaa
Matti Kõivik Võrumaa
Osaühing Kelko Raplamaa
Oü Estonia Järvamaa
Oü Rahkla Farm Lääne-Virumaa
Oü Tulevik Valgamaa
Parbo Talu Harjumaa
Parduse Talu Viljandimaa
Peeter Loit Viljandimaa
Sika Piimanduse Talu Võrumaa
Toomas Tobreluts Põlvamaa
Tü Mereranna Pü Saaremaa
Urmas-Rein Printsmann Piima Talu Viljandimaa
Viliste Talu Saaremaa
Villu Hansen Pärnumaa
Üllar Neemrandi Farm Läänemaa
   
07.06.2002  
Aare Oleski Indi Talu Põlvamaa
Andres Tamme Soone Talu Tartumaa
As Kindlus Harjumaa
As Metsaküla Piim Harjumaa
As Perevara Jõgevamaa
Eedu-Enno Talu Pärnumaa
Ettevõtja Kristo Vahenurme Talu Pärnumaa
Järve Veisekasvatustalu Võrumaa
Made Talve Küti Talu Järvamaa
Otsa-Vana Talu Võrumaa
Oü Fennomar Valgamaa
Piipsemäe Talu Võrumaa
Rauni Poü Saaremaa
Räpina Põllumajanduslik Oü Põlvamaa
Saklama Talu Järvamaa
Tsotso Talu Põlvamaa
Tõnu Aasna Viljandimaa
Uue-Kookla Talu Viljandimaa
Vilama Taluühistu Harjumaa
Volli Talu Viljandimaa
   
31.05.2002  
As Pajusi Abf Jõgevamaa
As Saidafarm Harjumaa
As Valtu-Viva Raplamaa
As Viola Pm Lääne-Virumaa
Eino Nurk Järvamaa
Endel Lilleorg Otsa Talu Järvamaa
Ene-Mall Eller Tartumaa
Fie Ants Schmidt Võrumaa
Fie Jaan Tekko Pärnumaa
Fie Mart Leiten Jõgevamaa
Fie Mart Ruumet Pärnumaa
Fie Märt Härmaste Jõgevamaa
Fie Urmas Nõmm Põlvamaa
Haameri Talu Põlvamaa
Hillar Kald Pärna Talu Tartumaa
Jõgede Talu Pärnumaa
Jüri Padu Pärnumaa
Jüri Vakk Saarlase Veski Talu Võrumaa
Kaie Pill Harjumaa
Kaie-Mare Masso Koidu Talu Jõgevamaa
Kavastu Põld As Tartumaa
Mai Vaheri Tõnu Talu Saaremaa
Mardi-Jürna Talu Pärnumaa
Mare Kabel Alttoa Talu Järvamaa
Marga Roosikasvatus Oü Jõgevamaa
Mällikvere Pü Jõgevamaa
Männi Talu Põlvamaa
Männiku Piim Oü Tartumaa
Neili Metsa Talu Järvamaa
Ole Hütt Jõgevamaa
Osaühing Farmiks Agro Järvamaa
Oü Jm Kastell Harjumaa
Oü Maasikamäe Piimakari Lääne-Virumaa
Oü Põlula Katsefarm Lääne-Virumaa
Oü Vitsjärve Peekon Jõgevamaa
Peede Talu Võrumaa
Peedu Kull Tarto Talu Jõgevamaa
Präga Põllumajandusühistu Jõgevamaa
Raivo Laidma Viljandimaa
Raul Kivi Veskimäe Talu Järvamaa
Rutt Tuvike Tartumaa
Sepassaare Talu Jõgevamaa
Sopi Talu Hilja Tammann Järvamaa
Sõrenõmme Talu Harjumaa
Teeääre Talu Saaremaa
Tiiu Kotselainen'I Tõru-Varbo Talu Järvamaa
Tusti-Kai Talu Viljandimaa
Tõnissoni-Lauri Talu Viljandimaa
   
23.05.2002  
As Tartumaa Maamees Tartumaa
Eiki Samlik Saaremaa
Fie Mihkel Kerge Järvamaa
Indrek Tomingase Paemurru Talu Lääne-Virumaa
Ive Ruusamäe Võrumaa
Kaido Eigo Saaremaa
Kiigemäe Talu Saaremaa
Kuldi Talu Saaremaa
Laine Soop Pärnumaa
Leelo Raudsepp Järvamaa
Mait Värk Kõrtsu Talu Raplamaa
Mikupera Talu Järvamaa
Olli-Kalevi Nuikkinen Viljandimaa
Osaühing Vatroke Tartumaa
Oü Ferda Lääne-Virumaa
Oü Põlva Seakasvatus Põlvamaa
Pruuli-Kaska Talu Võrumaa
Raivo Teder Valgamaa
Ruukli Talu Viljandimaa
Taveton Oü Raplamaa
Toivo Tammisaar Valgamaa
Undruse Talu Võrumaa
Urmas Horg Koidu Talu Võrumaa
   
17.05.2002  
Aktsiaselts Rey Raplamaa
Aleksander Saveljev Viljandimaa
Alex-Agro Oü Põlvamaa
Andres Kurgpõllu Jaagu Talu Saaremaa
Argo Merila Viljandimaa
Arli Sauna Nurga Talu Saaremaa
As Setra Mõis Tartumaa
As Teedla Mõis Tartumaa
Fie Indrek Härma Põlvamaa
Hanso Talu Tartumaa
Jaan Puhasmetsa Saueaugu Talu Lääne-Virumaa
Kaie Järveots Põlvamaa
Kalli-Sepa Kaljula Talu Pärnumaa
Korti Talu Viljandimaa
Olli-Välja Talu Saaremaa
Oü Clahel Tartumaa
Oü Keawa Raplamaa
Oü Kehra Agro Harjumaa
Oü Rahkla Farm Lääne-Virumaa
Oü Reinu-Einari Läänemaa
Rautsi Talu Saaremaa
Rätsepa Piimatalu Raplamaa
Tammekäära Talu Pärnumaa
Tõnuri Talu Lääne-Virumaa
Uus Vainu Talu Läänemaa
   
08.05.2002  
Aarne Kiviste Põhjala Talu Võrumaa
Andrese Talu Pärnumaa
Anne Saar Viljandimaa
Anton Peeki Undi Talu Viljandimaa
Eigna Talu Harjumaa
Essa-Reinu Talu Järvamaa
Evald Klaas Võrumaa
Fie Kalev Hellamaa Võrumaa
Fie Mart Viikman Läänemaa
Fie Tõnis Rand Läänemaa
Haage Suurtalu Tartumaa
Heldur Janson Pinnu Talu Pärnumaa
Jüri Salk Raplamaa
Kaido Lehiste Kajaja Talu Valgamaa
Karukäpa Talu Pärnumaa
Kimeli Talu Viljandimaa
Kose Agro As Harjumaa
Liia Lätt Saaremaa
Mirja Keerup Viljandimaa
Muuga Pm Oü Lääne-Virumaa
Neeve Talu Võrumaa
Nigula Pü Läänemaa
Nogometsa Talu Võrumaa
Oru-Nõlvaku Talu Viljandimaa
Oü Atsi & Maa Lääne-Virumaa
Oü Ilumäe Talu Võrumaa
Oü Koplimäe Agro Harjumaa
Oü Lemar-Lm Järvamaa
Oü Roela Suurtalu Lääne-Virumaa
Oü Sigwar Ida-Virumaa
Oü Tarvise Turism Saaremaa
Oü Vaarikas Lääne-Virumaa
Oü Valmeedo Viljandimaa
Oü Veteko Saaremaa
Peep-Madis Kallas Võrumaa
Piirsalu Põllumajanduse Osaühing Läänemaa
Pruuli-Kaska Talu Võrumaa
Saimre Talu Viljandimaa
Seeder Agri Oü Saaremaa
Seeder Agri Oü Saaremaa
Takkasaare Talu Järvamaa
Vana Laane Talu Valgamaa
Vare Talu Viljandimaa
Vilma Rannamäe Pärnumaa
   
26.04.2002  
Aravete Agro Oü Järvamaa
Heino Mikli Maad Ja Metsad Valgamaa
Ivar Rõõmussar Pärnumaa
Jaan Tekko Pärnumaa
Jüri Koppel Valgamaa
Kalev Au Suurekase Talu Saaremaa
Kase Talu Margus Kask Läänemaa
Luige-Mardi Talu Pärnumaa
Oü Fransson Farm Pärnumaa
Oü Keskpunkt Saaremaa
Oü Põhara Agro Pärnumaa
Oü Saaremaa Vähikasvandus Saaremaa
Rein Rebane Pärnumaa
Simmo-Paavli Talu Saaremaa
Sunda Talu Raplamaa
Uue-Sanga Talu Pärnumaa
   
19.04.2002  
Aime Tõnsau Saaremaa
Arvi Kruussalu Pärnumaa
Elle Paumere Viljandimaa
Gaido Kändla Harjumaa
Hõbedollari Talu Oü Raplamaa
Indrek Tomingas Lääne-Virumaa
Jaan Põldre Raplamaa
Jaan Tekko Pärnumaa
Mati Pregel Raplamaa
Mihkel Link Pärnumaa
Osaühing Raikküla Farmer Raplamaa
Osaühing Triool Lääne-Virumaa
Oü Arme Turvas Järvamaa
Oü Simuna Ivax Lääne-Virumaa
Viivi Köster Saaremaa
Villu Reinsalu Läänemaa
Virve Maripuu Saaremaa
   
11.04.2002  
Aare Vabamägi Lääne-Virumaa
Aarne Liiv Jõgevamaa
Ardo Roopa Lääne-Virumaa
Kehtna Mõisa Oü Raplamaa
Oruvälja Oü Harjumaa
Oü Iherus Võrumaa
Oü Kaiu Lt Raplamaa
Oü Nõmmeveski Pärnumaa
Oü Oruvälja Harjumaa
Oü Õngu Noorkalakasvandus Hiiumaa
Triton Pr As Tartumaa
Tü Pae Ühistalu Raplamaa
Villem Uustalu Raplamaa
   
28.03.2002  
Ago Pärnamäe Harjumaa
Andres Grents Harjumaa
Argo Rau Raplamaa
Oü Ilmatsalu Kala Tartumaa
Oü Karilatsi Kalamajand Põlvamaa
Oü Veteko Saaremaa
Riina Kalda Tartumaa
Vana-Tooma Talu Oü Saaremaa
Tagasi
Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner