Porkuni Põllumajandusühistu Lääne-virumaa
Porval Heiki Lääne-virumaa
Proosa Andres Lääne-virumaa
Pruul Elin Lääne-virumaa
Puusep Maire Lääne-virumaa
Põdrangu Põllumajandusühistu Lääne-virumaa
Põllumajandusühistu Ülevainu Lääne-virumaa
Pähkel Elvi Lääne-virumaa
Pähkel Toomas Lääne-virumaa
Pällo Anti Lääne-virumaa
Pärtel Ülle Lääne-virumaa
Raimla Raivo Lääne-virumaa
Randla Tiina Lääne-virumaa
Reili Maret Lääne-virumaa
Reinsaar Vilma Lääne-virumaa
Remmet Villu Lääne-virumaa
Ristmets Elbe Lääne-virumaa
Roger Ants Lääne-virumaa
Rohtsalu Mäidu Lääne-virumaa
Roots Aare Lääne-virumaa
Saaga Toivo Lääne-virumaa
Sakkool Liina Lääne-virumaa
Salla Tootjate Ühistu Lääne-virumaa
Sammel Ülle Lääne-virumaa
Sauela Maire Lääne-virumaa
Selja Põllumajandusühistu Lääne-virumaa
Sikov Eugen Lääne-virumaa
Talve Toomas Lääne-virumaa
Tammar Kuido Lääne-virumaa
Tamp Luule Lääne-virumaa
Tauer Kalev Lääne-virumaa
Thetloff Marju Lääne-virumaa
Tiik Regina Lääne-virumaa
Tislar Ülle Lääne-virumaa
Tomingas Indrek Lääne-virumaa
Traagel Meeli-mai Lääne-virumaa
Urb Aarne Lääne-virumaa
Usaldusühing Ebavere Suurtalu Lääne-virumaa
Usaldusühing Tober Lääne-virumaa
Uueni Allan Lääne-virumaa
Vaigurand Ene Lääne-virumaa
Valter Raivo Lääne-virumaa
Veelaid Reesi Lääne-virumaa
Veinjärv Aide Lääne-virumaa
Vene Mesike Lääne-virumaa
Viirmaa Anne Lääne-virumaa
Vulla Einar Lääne-virumaa
Võidula Raivo Lääne-virumaa
Aktsiaselts Krootuse Agro Põlvamaa
Avarmaa Alar Põlvamaa
Bereskina Tatjana Põlvamaa
Hakk Ülo Põlvamaa
Hani Eino-johan Põlvamaa
Hanson Vello Põlvamaa
Hausenberg Arvo Põlvamaa
Helistvee Heli Põlvamaa
Hiir Maie Põlvamaa
Härm Endel Põlvamaa
Hääl Tanel Põlvamaa
Kaabel Tiina Põlvamaa
Kaasik Enn Põlvamaa
Kaine Hainer Põlvamaa
Kalda Herta Astri Põlvamaa
Kalpus Hele Põlvamaa
Kalson Kalmer Põlvamaa
Kalve Eili Põlvamaa
Kanarik Heli Põlvamaa
Kanepi Põllumajanduslik Osaühing Põlvamaa
Karilatsi Põllumajandusühistu Põlvamaa
Kaselaan Pärja Põlvamaa
Kaste Väino Põlvamaa
Kattai Margit Põlvamaa
Keedus Rein Põlvamaa
Kelner Andres Põlvamaa
Kesselman Liia Põlvamaa
Kindsiko Ilme Põlvamaa
Kivimets Jaanus Põlvamaa
Koor Rae Põlvamaa
Korju Daisy Põlvamaa
Kottisse Aili Põlvamaa
Kraak Rein Põlvamaa
Kriisk Silvi Põlvamaa
Kruusla Avo Põlvamaa
Kukk Urmas Põlvamaa
Kuldmets Avo Põlvamaa
Kuus Eevi Põlvamaa
Kuusik Ülo Põlvamaa
Kuusneem Ene Põlvamaa
Kõiv Jaak Põlvamaa
Käo Aadu Põlvamaa
Ladva Malve Põlvamaa
Lahe Masinaühistu Põlvamaa
Lauritse Ilme Põlvamaa
Liiskmann Luule Põlvamaa
Lillemäe Hele Põlvamaa
Lilleorg Meeta Põlvamaa
Luik Hella-galja Põlvamaa
Lumiste Harri Põlvamaa
Luude Venda Põlvamaa
Mark Renaldo Põlvamaa
Mehin Raimond Põlvamaa
Meitsar Arne Põlvamaa
Miiaste Põllumajanduslik Osaühing Põlvamaa
Mikitalo Helju Põlvamaa
Mootse Riho Põlvamaa
Musting Kaarel Põlvamaa
Musting Raivo Põlvamaa
Mõttus Margus Põlvamaa
Mälberg Agu Põlvamaa
Mällo Elmar Põlvamaa
Möldre Uno Põlvamaa
Nemvalts Ehalaine Põlvamaa
Ojasaar Gustav Põlvamaa
Olesk Maie Põlvamaa
Oru Tõnis Põlvamaa
Osaühing Mooste Farmerid Põlvamaa
Osaühing Rasina Tervik Põlvamaa
Osaühing Ruusa Farmer Põlvamaa
Oü Dheisy & Vinny Põlvamaa
Oü Tarikatsi Põlvamaa
Padari Maie Põlvamaa
Patrael Tõnu Põlvamaa
Pedosk Villu Põlvamaa
Peedomaa Ülo Põlvamaa
Peri Põllumajanduslik Osaühing Põlvamaa
Petersell Taimo Põlvamaa
Piho Pavel Põlvamaa
Ploom Siina Põlvamaa
Pungits Ilmar Põlvamaa
Punnisk Raivo Põlvamaa
Põlva Põllumajanduslik Osaühing Põlvamaa
Raudsaar Aime Põlvamaa
Rekker Rain Põlvamaa
Ritsman Enn Põlvamaa
Russak Õie Põlvamaa
Räpina Põllumajanduslik Osaühing Põlvamaa
Sabalisk Riina Põlvamaa
Saverna Põllumajandusühistu Põlvamaa
Sikk Elsbeth Põlvamaa
Sulengo Arvo Põlvamaa
Suvi Veera Põlvamaa
Tammpere Tõnu Põlvamaa
Tenno Leonhard Põlvamaa
Tina Elvi Põlvamaa
Tobreluts Aino Põlvamaa
Toode Rein Põlvamaa
Toover Merike Põlvamaa
Torop Vaike Põlvamaa
Truup Kalev Põlvamaa
Tuul Heldur Põlvamaa
Tuus Elmar Põlvamaa
Urm Valve Põlvamaa
Valt Linda Põlvamaa
Vardja Masinaühistu Põlvamaa
Vares Eino Põlvamaa
Varul Kalev Põlvamaa
Vastse-kuuste Põllumajanduse Oü Põlvamaa
Vijar Leida Põlvamaa
Virro Aivo Põlvamaa
Võsaste Viivi Põlvamaa
Aassalu Peeter Pärnumaa
Aav Ella Pärnumaa
Aia Artur Pärnumaa
Aidla Sirje Pärnumaa
Aktsiaselts Vahenurme Agro Pärnumaa
Alamaa Juhan Pärnumaa
Alamets Eha Pärnumaa
Alas Alla Pärnumaa
Alas Elisabet Pärnumaa
Aljaste Tiiu Pärnumaa
Allik Ants Pärnumaa
Allikvee Maria Pärnumaa
Alumets Eduard Pärnumaa
Alvet Tarvo Pärnumaa
Andresson Ants Pärnumaa
Arenberg Mati Pärnumaa
Arop Karin Pärnumaa
As Pajker Pärnumaa
Assi Arvi Pärnumaa
Attim Ene Pärnumaa
Ausmeel Maie Pärnumaa
Berg Arvet Pärnumaa
Bonder Aili Pärnumaa
Brandt Aino Pärnumaa
Buht Enno Pärnumaa
Buravkova Anne-mari Pärnumaa
Burget Erich Pärnumaa
Eamets Naima Pärnumaa
Ebrok Olev Pärnumaa
Edvand Tiina Pärnumaa
Eier Kalle Pärnumaa
Ekbaum Toivo Pärnumaa
Elismäe Eino Pärnumaa
Enno Ilme Pärnumaa
Erismaa Riho Pärnumaa
Erm Ain Pärnumaa
Erm Meta Pärnumaa
Esna Lembit Pärnumaa
Esula Ene Pärnumaa
Esula Taivo Pärnumaa
Gruft Meeta Pärnumaa
Haas Johan Pärnumaa
Hannus Juhan Pärnumaa
Hansen Villu Pärnumaa
Hanson Vello Pärnumaa
Harjaks Hans Pärnumaa
Havik Maire Pärnumaa
Heindla Eerika Pärnumaa
Heinla Krista Pärnumaa
Helemets Aino Pärnumaa
Hiienurm Urmas Pärnumaa
Huik Heili Pärnumaa
Hunt Evfimia Pärnumaa
Häidma Juta Pärnumaa
Jaakson Helju Pärnumaa
Jaaniste Tiia Pärnumaa
Jaansoo Johannes Pärnumaa
Jugala Salme Pärnumaa
Juhani Jüri Pärnumaa
Juhani Mart Pärnumaa
Juht Elvi Pärnumaa
Juurik Jaan Pärnumaa
Juurikas Juhan Pärnumaa
Juurikas Lembit Pärnumaa
Jõesalu Jaanus Pärnumaa
Jõesalu Maia Pärnumaa
Jõgisu Hilda Pärnumaa
Jürjen Karmo Pärnumaa
Kahest Malle Pärnumaa
Kalbach Andres Pärnumaa
Kaljula Jüri Pärnumaa
Kaljuste Helve Pärnumaa
Kallaste Laine Pärnumaa
Kallit Marje Pärnumaa
Kangur Tõnu Pärnumaa
Kangur Veiko Pärnumaa
Kappak Ants Pärnumaa
Karama Reet Pärnumaa
Karjam Maria Pärnumaa
Karjaveski Aime Pärnumaa
Karjus Maaja Pärnumaa
Karlep Paul Pärnumaa
Karotamm Ida Pärnumaa
Karu Tiiu Pärnumaa
Kase Nikolai Pärnumaa
Kasemets Mart Pärnumaa
Kask Urmas Pärnumaa
Kask Valdo Pärnumaa
Kepp Tiia Pärnumaa
Kera Valentina Pärnumaa
Keskküla Heino Pärnumaa
Killing Maimo Pärnumaa
Kingisepp Salme Pärnumaa
Kiop Erme Pärnumaa
Kitsing Ants Pärnumaa
Kohv Hilmar Pärnumaa
Koitla Jaan Pärnumaa
Kokk Ülo Pärnumaa
Konstabel Eva Pärnumaa
Kontus Maie Pärnumaa
Koodi Ants Pärnumaa
Koppel Ada Pärnumaa
Kose Rein Pärnumaa
Kosenkranius Urmas Pärnumaa
Kotka Ülo Pärnumaa
Kruusma Silvi Pärnumaa
Kruusmaa Ene Pärnumaa
Kruusmann Jüri Pärnumaa
Kukk Eha Pärnumaa
Kulbok Juhan Pärnumaa
Kuldkepp Anton Pärnumaa
Kuldkepp Malle Pärnumaa
Kuningas Milvi Pärnumaa
Kurm Aino Pärnumaa
Kuru Vilve Pärnumaa
Kuub Rein Pärnumaa
Kuusik Vello Pärnumaa
Kuusk Vilma Pärnumaa
Käsper Elju Pärnumaa
Käär Enel Pärnumaa
Köster Elga Pärnumaa
Köster Eliisabet Pärnumaa
Köster Maria Pärnumaa
Köster Velli Pärnumaa
Künnap Helju Pärnumaa
Künnapas Lembit Pärnumaa
Laagus Mati Pärnumaa
Laak Liivi Pärnumaa
Laanemets Maria Pärnumaa
Laas Jaan Pärnumaa
Lahe Juta Pärnumaa
Laimets Aime Pärnumaa
Langus Leo Pärnumaa
Laos Helmut Pärnumaa
Lasn Mare Pärnumaa
Lasn Tõnis Pärnumaa
Laurit Mare Pärnumaa
Leas Teele Pärnumaa
Leemet Berta Pärnumaa
Leerima Elisabet Pärnumaa
Leesment Ädu Pärnumaa
Lehiste Tiiu Pärnumaa
Lehtla Mati Pärnumaa
Lehu Raili Oü Pärnumaa
Leinpuu Jüri Pärnumaa
Lepik Priit Pärnumaa
Lepp Vilve Pärnumaa
Liitmaa Ainoli Pärnumaa
Liiv Gennadi Pärnumaa
Liivamägi Helve Pärnumaa
Liivrand Valdur Pärnumaa
Lillemägi Agnes Pärnumaa
Lilles Anna Pärnumaa
Lilles Maria Pärnumaa
Lilles Vahur Pärnumaa
Lind Eldur Pärnumaa
Lind Jüri Pärnumaa
Link Arno Pärnumaa
Link Lembit Pärnumaa
Linnam Tiia Pärnumaa
Lobja Arvo Pärnumaa
Lohu Malle Pärnumaa
Loosaare Uno Pärnumaa
Lossmann Mart Pärnumaa
Luha Rein Pärnumaa
Luik Olev Pärnumaa
Lumera Malle Pärnumaa
Lumiste Ain Pärnumaa
Luur Leida Pärnumaa
Luur Toomas Pärnumaa
Luur Tõnu Pärnumaa
Lääne Velli Pärnumaa
Madisson Laine Pärnumaa
Maidle Mare Pärnumaa
Maidre Silva Pärnumaa
Mander Ants Pärnumaa
Mardiste Helja Pärnumaa
Margus Maimu Pärnumaa
Marjak Liivia Pärnumaa
Marksaar Ain Pärnumaa
Martson Madis Pärnumaa
Marus Maris Pärnumaa
Massiaru Põllumajanduslik Osaühing Pärnumaa
Matiesen Kaljo Pärnumaa
Matsalu Mati Pärnumaa
Meerents Heinar Pärnumaa
Meerents Lehti Pärnumaa
Merila Leili Pärnumaa
Metsaveer Ülo Pärnumaa
Michelis Jüri Pärnumaa
Miller Udo Pärnumaa
Moorits Jaan Pärnumaa
Morrisson Asta Pärnumaa
Muru Kalju Pärnumaa
Mäesalu Mati Pärnumaa
Mägi Einar Pärnumaa
Männi Helle-mai Pärnumaa
Mätas Maria Pärnumaa
Määrfeldt Linda Pärnumaa
Müür Friedrich Pärnumaa
Nahku Jaan Pärnumaa
Nairis Asta Pärnumaa
Niine Meelis Pärnumaa
Nikolajev Viktor Pärnumaa
Nurm Linda Pärnumaa
Nuut Helju Pärnumaa
Nuut Siiri Pärnumaa
Nõmm Leili Pärnumaa
Nõmm Maia Pärnumaa
Nõmm Veljo Pärnumaa
Närjussoo Taimi Pärnumaa
Oad Helju Pärnumaa
Oad Leida Pärnumaa
Oad Maie Pärnumaa
Oja Marvi Pärnumaa
Ojandu Heldi Pärnumaa
Osaühing Agroland Syd Pärnumaa
Osaühing Aminolte Pärnumaa
Osaühing Arkona Invest Pärnumaa
Osaühing Elbu Farmer Pärnumaa
Osaühing Fransson Farm Pärnumaa
Osaühing Gaismar Pärnumaa
Osaühing Halinga Pärnumaa
Osaühing Hintsud Pärnumaa
Osaühing Kaisma Pärnumaa
Osaühing Karu Piim Pärnumaa
Osaühing Kaunsaare Pärnumaa
Osaühing Kavari Suurtalu Pärnumaa
Osaühing Klivenford Pärnumaa
Osaühing Mmm Agro Pärnumaa
Osaühing Paadremaa Piim Pärnumaa
Osaühing Piistaoja Katsetalu Pärnumaa
Osaühing Pärnjõe Vk Pärnumaa
Osaühing Saluseppa Farm Pärnumaa
Osaühing Selja Pärnumaa
Osaühing Surju Pm Pärnumaa
Osaühing Taurus Lac Pärnumaa
Osaühing Tõhela Pärnumaa
Osaühing Uulu Mõis Pärnumaa
Osaühing Weiss Pärnumaa
Osaühing Vihtra Mõis Pärnumaa
Osaühing Vändra Pärnumaa
Oskar Ants Pärnumaa
Padumäe Sirje Pärnumaa
Pais Marje Pärnumaa
Pajumaa Heila Pärnumaa
Pajumaa Helma Pärnumaa
Paldis Helju-laine Pärnumaa
Pallo Magda Pärnumaa
Paomees Leida Pärnumaa
Peerna Tiia Pärnumaa
Peks Aino-maret Pärnumaa
Pender Maria Pärnumaa
Pertel Tiit Pärnumaa
Peters Merje Pärnumaa
Piisang Alma Pärnumaa
Pikkmets Aita Pärnumaa
Pikkmets Aivar Pärnumaa
Pilts Saima Pärnumaa
Pipar Evi Pärnumaa
Pirn Helari Pärnumaa
Popp Aivar Pärnumaa
Prints Arnold Pärnumaa
Puusepp Rein Pärnumaa
Puusild Peeter Pärnumaa
Puust Rein Pärnumaa
Põder Tõnu Pärnumaa
Põld Valdur Pärnumaa
Põldaru Maili Pärnumaa
Põldaru Sirje Pärnumaa
Pähkel Anne Pärnumaa
Pähkel Endel Pärnumaa
Pähn Enn Pärnumaa
Pärn Lembit Pärnumaa
Pärna Mare Pärnumaa
Pärnpuu Merike Pärnumaa
Pärnsalu Ado Pärnumaa
Pärnsalu Ants Pärnumaa
Raidma Tõnis Pärnumaa
Ralliste Harald Pärnumaa
Rand Elsa Pärnumaa
Randmaa Astrit Pärnumaa
Randver Ellen Pärnumaa
Rannamäe Vilma Pärnumaa
Raud Sirje Pärnumaa
Rea Lydia Pärnumaa
Rebane Rein Pärnumaa
Reeder Endel Pärnumaa
Reilson Rein Pärnumaa
Reimann Ülle Pärnumaa
Reimets Merike Pärnumaa
Retpap Ülle Pärnumaa
Rikker Jaan Pärnumaa
Rits Vello Pärnumaa
Rohtla Kalle Pärnumaa
Roigumõisa Osaühing Pärnumaa
Roodus Arvi Pärnumaa
Roosarüütel Maie Pärnumaa
Roosipuu Asta Pärnumaa
Saardson Helju Pärnumaa
Saare Ella Pärnumaa
Saare Jaan Pärnumaa
Saare Margus Pärnumaa
Saare Tiiu Pärnumaa
Salk Leo Pärnumaa
Salusoo Eevi Pärnumaa
Sarv Pirret Pärnumaa
Sepp Anna Pärnumaa
Sepp Rein Pärnumaa
Siinmaa Kalju Pärnumaa
Sildeberg Tiit Pärnumaa
Sillastu Heili Pärnumaa
Sireli Ülo Pärnumaa
Sits Villu Pärnumaa
Sommer Vello Pärnumaa
Sooberg Valentin Pärnumaa
Soomaa Liisi Pärnumaa
Soop Laine Pärnumaa
Soosaar Arti Pärnumaa
Soosaar Jüri Pärnumaa
Soosaar Rein Pärnumaa
Soosalu Olga Pärnumaa
Soosalu Vaike Pärnumaa
Spiegelberg Virve-hellike Pärnumaa
Sutt Ellen Pärnumaa
Sutt Salme Pärnumaa
Sutt Ülle Pärnumaa
Suursild Endel Pärnumaa
Sõrmus Helle Pärnumaa
Säde Vilve Pärnumaa
¦atskaja Natalia Pärnumaa
Tali Ülo Pärnumaa
Talts Martin Pärnumaa
Tamm Nele Pärnumaa
Tamme Asta Pärnumaa
Tammiksaar Kersti Pärnumaa
Tamsar Martin Pärnumaa
Tapp Leida Pärnumaa
Tasane Endel Pärnumaa
Teearu Johannes Pärnumaa
Teedla Anneli Pärnumaa
Teemant Andrus Pärnumaa
Teng Elga Pärnumaa
Tenneberg Liidia Pärnumaa
Tiitus Juhan Pärnumaa
Tilk Peeter Pärnumaa
Tilk Tiit Pärnumaa
Tilk Vilhelmine Pärnumaa
Tillart Madis Pärnumaa
Tillart Tõnu Pärnumaa
Toht Ere Pärnumaa
Tohver Jaan Pärnumaa
Tolli Mats Pärnumaa
Tomson Triin Pärnumaa
Tomson Urmas Pärnumaa
Toom Silva Pärnumaa
Toomast Andres Pärnumaa
Toome Elve Pärnumaa
Toomela Mari Pärnumaa
Toomenurm Urve Pärnumaa
Treumuth Sirje Pärnumaa
Tuisk Harri Pärnumaa
Turi Anne-milvi Pärnumaa
Tõnn Kalju Pärnumaa
Täht Sirje Pärnumaa
Täll Elgi Pärnumaa
Tölp Anti Pärnumaa
Tölp Anu Pärnumaa
Türk Leida Pärnumaa
Urbanik Väino Pärnumaa
Usin Taimi Pärnumaa
Uustal Maie Pärnumaa
Vaan Leida Pärnumaa
Vahenurm Kristo Pärnumaa
Vahenurm Olev Pärnumaa
Vaher Tiiu Pärnumaa
Vahkel Milvi Pärnumaa
Vahula Merike Pärnumaa
Valtna Ants Pärnumaa
Vambola Helle Pärnumaa
Vesik Eduard Pärnumaa
Vesik Mihkel Pärnumaa
Vesker Ülo Pärnumaa
Veski Mare Pärnumaa
Veskimäe Milda Pärnumaa
Viigissaar Elve Pärnumaa
Vilipõld Elvi Pärnumaa
Vokk Silja Pärnumaa
Vunk Jaan Pärnumaa
Võigas Johannes Pärnumaa
Vänt Lehti Pärnumaa
Õige Villu Pärnumaa
Aedla Margo Raplamaa
Ainsaar Andrus Raplamaa
Akselev Voldemar Raplamaa
Alekand Vello Raplamaa
Anderson Jüri Raplamaa
Aosaar Heino Raplamaa
Aru Priit Raplamaa
Domberg Kalju Raplamaa
Eirand Valve Raplamaa
Enni Maimu Raplamaa
Eplik Vello Raplamaa
Ervin Maile Raplamaa
German Erki Raplamaa
H. E. S. Oma Oü Raplamaa
Haasma Urmas Raplamaa
Haimre-group Osaühing Raplamaa
Hakmann Hilja Raplamaa
Haljasmets Eero Raplamaa
Hansalu Jaan Raplamaa
Heinsalu Heigo Raplamaa
Helme Helmut Raplamaa
Hindremäe Aare Raplamaa
Hirs Lauri Raplamaa
Huntsaar Ülle Raplamaa
Hämarsalu Ilmar Raplamaa
Illopmägi Andrus Raplamaa
Ivanov Juri Raplamaa
Jaakson Valve Raplamaa
Jeeser Jaan Raplamaa
Jensen Urmas Raplamaa
Juhani Marje Raplamaa
Jussila Lembi Raplamaa
Jõelaan Arnold Raplamaa
Jõulu Jüri Raplamaa
Jõõts Heinar Raplamaa
Järvakandi Invest Oü Raplamaa
Jürgenson Valeeri Raplamaa
Kaaring Peep Raplamaa
Kadakas Erich Raplamaa
Kadarik Tiit Raplamaa
Kaldamaa Ralf Raplamaa
Kaljula Rein Raplamaa
Kase Elga Raplamaa
Kasemets Väino Raplamaa
Kehtna Mõisa Osaühing Raplamaa
Keldrimaa Uno Raplamaa
Kidra Eduard Raplamaa
Kiis Rein Raplamaa
Kiiver Madis Raplamaa
Kivastik Avo Raplamaa
Kivi Malle Raplamaa
Kivinukk Teet Raplamaa
Kleberg Ain Raplamaa
Klemm Jüri Raplamaa
Koch Aleksander Raplamaa
Kokka Hilja Raplamaa
Kont Arvi Raplamaa
Koolma Elle Raplamaa
Koppel Jalmar Raplamaa
Kruusimaa Sirje Raplamaa
Kuimetsa Masinaühistu Raplamaa
Kuldma Ants Raplamaa
Kulli Urmas Raplamaa
Kurvits Anne Raplamaa
Kuusik Jaan Raplamaa
Kuusiste Helle-koidula Raplamaa
Laanemets Lembit Raplamaa
Lainelo Kalju Raplamaa
Laube Rein Raplamaa
Lauri Endel Raplamaa
Laurimaa Agur Raplamaa
Lebin Salme Raplamaa
Lee Malle Raplamaa
Leemann Dagmar Raplamaa
Lees Märt Raplamaa
Leht Anne Raplamaa
Leht Jaan Raplamaa
Lelle Põllumajanduse Osaühing Raplamaa
Liländer Raul Raplamaa
Lindre Dagmar Raplamaa
Lindre Maie Raplamaa
Looring Alvar Raplamaa
Luhtaru Vello Raplamaa
Luhthein Marko Raplamaa
Luik Laine Raplamaa
Lõhkivi Ants Raplamaa
Lõõts Ain Raplamaa
Lüllmaa Illar-arved Raplamaa
Maiste Aare Raplamaa
Mander Mart Raplamaa
Maripuu Saima Raplamaa
Merilo Helje Raplamaa
Merivoo Margus Raplamaa
Mettas Agu Raplamaa
Miilen Terje Raplamaa
Mikkus Martle Raplamaa
Miklas Kalju Raplamaa
Muulmann Toomas Raplamaa
Mõtt Vello Raplamaa
Mäeots Luule Raplamaa
Mägi Helju Raplamaa
Müts Üllar Raplamaa
Niit Jaanus Raplamaa
Nootre Uno Raplamaa
Nurmsalu Edvin Raplamaa
Nurmsalu Rein Raplamaa
Nõmmela Inge Raplamaa
Nõmmik Jaan Raplamaa
Oidsalu Ants Raplamaa
Ojandu Priit Raplamaa
Oruväli Asta-mari Raplamaa
Osaühing Jare Invest Raplamaa
Osaühing Kaiu Lt Raplamaa
Osaühing Karitsu Rant¨o Raplamaa
Osaühing Kelko Raplamaa
Osaühing Kohatu Farmer Raplamaa
Osaühing Lepiku Farm Raplamaa
Osaühing Loo Farmid Raplamaa
Osaühing Orgita Põld Raplamaa
Osaühing Raikküla Farmer Raplamaa
Osaühing Taveton Raplamaa
Osaühing Tavex Raplamaa
Ots Jüri Raplamaa
Otsa Sulev Raplamaa
Ottens Enno Raplamaa
Paabort Marje Raplamaa
Paiba Mihkel Raplamaa
Parker Vello Raplamaa
Parker Ülo Raplamaa
Parrim Kalju Raplamaa
Parve Jaan Raplamaa
Pautov Vladimir Raplamaa
Peetrimäe Tiit Raplamaa
Piilia Põllumajanduse Osaühing Raplamaa
Puhkan Meelis Raplamaa
Puntso Kalle Raplamaa
Põdramaa Ants Raplamaa
Põld Heiki Raplamaa
Põldre Jaan Raplamaa
Põlluste Einer Raplamaa
Pärn Kalle Raplamaa
Radiko Mati Raplamaa
Raid Mait Raplamaa
Raidma Maie Raplamaa
Raiksoo Ruth Raplamaa
Rand Hoole Raplamaa
Randma Aivi Raplamaa
Randviir Ants Raplamaa
Raudsepp Olli Raplamaa
Rebane Ingrid Raplamaa
Reigo Rein Raplamaa
Reinem Milvi Raplamaa
Rekkaro Helgi Raplamaa
Reose Jaan Raplamaa
Retsja Ivan Raplamaa
Riiberk Vilme Raplamaa
Riim Saima Raplamaa
Rikkinen Elmar Raplamaa
Rohtlaan Mihkel Raplamaa
Rokk Heino Raplamaa
Ruhno Endel Raplamaa
Salk Jüri Raplamaa
Sarapuu Ülli Raplamaa
Sassian Toomas Raplamaa
Saveli Enn Raplamaa
Seimann Sulev Raplamaa
Seisonen Leili Raplamaa
Siemer Kaisa Raplamaa
Sildoja Jaan Raplamaa
Siniallik Enn Raplamaa
Siren Jaan Raplamaa
Sisas Agu Raplamaa
Suurna Heli Raplamaa
Sõbessoo Osaühing Raplamaa
Sõmer Ants Raplamaa
Zoobel Kaja Raplamaa
Tael Helgi Raplamaa
Talmet Vello Raplamaa
Tamme Taivo Raplamaa
Tarendi Aare Raplamaa
Teder Helme Raplamaa
Thomberg Raul Raplamaa
Tikerpalu Virve Raplamaa
Tohver Endla Raplamaa
Tommingas Hilda Raplamaa
Tondi Lembit Raplamaa
Tool Olev Raplamaa
Toomsalu Toomas Raplamaa
Topasia Lenno Raplamaa
Tori Vello Raplamaa
Torri Silvi Raplamaa
Tuisk Aleks Raplamaa
Tulundusühistu Pae Ühistalu Raplamaa
Tulvik Evi Raplamaa
Turu Mare Raplamaa
Tõntsohn Rein Raplamaa
Unga Evald Raplamaa
Uustalu Erich Raplamaa
Uustalu Heili Raplamaa
Vaev Silvia Raplamaa
Vahemets Heino-johannes Raplamaa
Valter Eelar Raplamaa
Valter Hillar Raplamaa
Varblane Endel Raplamaa
Veesalu Kalev Raplamaa
Veiand Mare Raplamaa
Veide Joe Raplamaa
Vendel Meeri Raplamaa
Vest Aavo Raplamaa
Vigala Latte Oü Raplamaa
Viibus Armo Raplamaa
Viirsalu Helme Raplamaa
Viisalu Luule Raplamaa
Vilbas Veljo Raplamaa
Vilibert Iia Raplamaa
Villard Ain Raplamaa
Villemson Hendrik Raplamaa
Vist Meelis Raplamaa
Vitsberg Rein Raplamaa
Vitsberg Ülo Raplamaa
Väli Neida Raplamaa
Väljaots Andrus Raplamaa
Väljaots Ants Raplamaa
Õispuu Heli Raplamaa
Ööpik Pärje Raplamaa
Üürike Arvo Raplamaa
Üürike Heino Raplamaa
Aadussoo Lea Saaremaa
Aavik Eve Saaremaa
Abe Elve Saaremaa
Adamson Eha Saaremaa
Aktsiaselts Pöide Ag Saaremaa
Alesmaa Urve Saaremaa
Aljas Aare Saaremaa
Alle Kersti Saaremaa
Anger Paul Saaremaa
Antonenko Aita Saaremaa
Antsmaa Jaanus Saaremaa
Auväärt Ilme Saaremaa
Auväärt Mati Saaremaa
Berens Salme Saaremaa
Brant Ulvi Saaremaa
End Merike Saaremaa
Enno Aili Saaremaa
Enno Tatjana Saaremaa
Esko Laine Saaremaa
Fjodorova Valentina Saaremaa
Gustavson Arno Saaremaa
Haamer Indrek Saaremaa
Hansen Olev Saaremaa
Harjus Milvi Saaremaa
Hein Viive Saaremaa
Heinla Aime Saaremaa
Hellamaa Põllumajandusühistu Saaremaa
Hoogand Jüri Saaremaa
Hopp Liia Saaremaa
Hütt Ilme Saaremaa
Jaansalu Rein Saaremaa
Johannson Halja Saaremaa
Jõgi Marje Saaremaa
Jõgi Saima Saaremaa
Jõgi Tiia Saaremaa
Jürjestaust Kalvi Saaremaa
Kabur Raivo Saaremaa
Kaju Alja Saaremaa
Kald Aita Saaremaa
Kald Lorette Saaremaa
Kaldmäe Andres Saaremaa
Kaljula Villu Saaremaa
Kaljulaid Selma Saaremaa
Kaljuste Agu Saaremaa
Kaljuste Aine Saaremaa
Kallas Kuunar Saaremaa
Kallaste Liia Saaremaa
Kalm Ene Saaremaa
Kamp Meida Saaremaa
Kane Aire Saaremaa
Kask Sirje Saaremaa
Kauber Mihail Saaremaa
Kaubi Heljo Saaremaa
Kaubi Linda Saaremaa
Keert Georg Saaremaa
Kesküla Asta Saaremaa
Kesküla Jaan Saaremaa
Kesküla Tiiu Saaremaa
Kiider Jaan Saaremaa
Kiil Reinut Saaremaa
Kiks Eevi Saaremaa
Kingsep Õie Saaremaa
Klee Aare Saaremaa
Koel Harald Saaremaa
Kolk Kaino Saaremaa
Kolter Kalle Saaremaa
Kommel Harri Saaremaa
Koppel Aimi Saaremaa
Kovaljov Robert Saaremaa
Kraaner Adeele Saaremaa
Kuivjõgi Linda Saaremaa
Kuivjõgi Mai Saaremaa
Kumpas Mati Saaremaa
Kuntsel Kaljo Saaremaa
Kurgpõld Aili Saaremaa
Kuusk Aino Saaremaa
Kuusk Arvo Saaremaa
Kuusk Ervin Saaremaa
Kuusk Heimar Saaremaa
Kuusk Inge Saaremaa
Kuusk Kalle Saaremaa
Kuusk Liia Saaremaa
Kõljala Põllumajanduslik Osaühing Saaremaa
Kärla Põllumajandusühistu Saaremaa
Kärner Ulvi Saaremaa
Köster Viivi Saaremaa
Kütt Naima Saaremaa
Kütt Uno Saaremaa
Laanet Heino Saaremaa
Labo Peeter Saaremaa
Laht Milja Saaremaa
Laug Rein Saaremaa
Laus Kaljo Saaremaa
Lehtsaar Tiiu Saaremaa
Lember Arli Saaremaa
Lember Henn Saaremaa
Lember Ilme Saaremaa
Lember Tõnis Saaremaa
Lempu Kaljo Saaremaa
Lempu Tõnu Saaremaa
Lett Mall Saaremaa
Ligi Kalmet Saaremaa
Ling Rein Saaremaa
Ling Viive Saaremaa
Luhaäär Inga Saaremaa
Lukner Helvi Saaremaa
Lõhmus Toivo Saaremaa
Lõugas Viive Saaremaa
Lätt Ain Saaremaa
Lätt Liia Saaremaa
Mai Kalev Saaremaa
Maidle Pilvi Saaremaa
Maltis Marek Saaremaa
Maripuu Jaan Saaremaa
Maripuu Mati Saaremaa
Melsas Mai Saaremaa
Merisalu Alar Saaremaa
Mesila Leili Saaremaa
Miller Astra Saaremaa
Murd Õie Saaremaa
Mäeorg Milda Saaremaa
Mägi Anton Saaremaa
Mägi Eda Saaremaa
Mägi Janek Saaremaa
Mägi Maimo Saaremaa
Mägi Malle Saaremaa
Mägi Mati Saaremaa
Mägi Raili Saaremaa
Mägi Raivo Saaremaa
Mändmaa Paul Saaremaa
Mätas Tõnu Saaremaa
Nau Aile Saaremaa
Niits Elve Saaremaa
Nõu Arvo Saaremaa
Nõu Heljo Saaremaa
Näälik Ludmilla Saaremaa
Oder Valdo Saaremaa
Ojaäär Meeta Saaremaa
Oks Priit Saaremaa
Oll Arvo Saaremaa
Oll Eduard Saaremaa
Oll Sulev Saaremaa
Ool Illar Saaremaa
Orb Natalja Saaremaa
Osaühing Audla Saaremaa
Osaühing Eikla Agro Saaremaa
Osaühing Hekva Saaremaa
Osaühing Kangru Lp Saaremaa
Osaühing Karja Saaremaa
Osaühing Koikla Saaremaa
Osaühing Saare Saba Ja Sarved Saaremaa
Osaühing Seeder Agri Saaremaa
Paaskivi Endel Saaremaa
Pahapill Valdek Saaremaa
Palts Olev Saaremaa
Paomees Raivo Saaremaa
Peegel Urve Saaremaa
Peäske Asta Saaremaa
Pihl Juuli Saaremaa
Piik Uno Saaremaa
Pink Laine Saaremaa
Pinnat Rein Saaremaa
Pitk Rein Saaremaa
Poobus Tiia Saaremaa
Porovart Aleksei Saaremaa
Prass Alfred Saaremaa
Pukk Laur Saaremaa
Puusepp Maive Saaremaa
Põldes Endla Saaremaa
Põldniit Liia Saaremaa
Põldoja Koidu Saaremaa
Põldroos Luule Saaremaa
Põllumajandusühistu Saaremaa
Põllumajandusühistu Ranna Agro Saaremaa
Põlluäär Agnes Saaremaa
Põlluäär Toomas Saaremaa
Põlluäär Urve Saaremaa
Põrk Leili Saaremaa
Pärnoja Ilmar Saaremaa
Pärnoja Lehti-vaike Saaremaa
Raamat Alar Saaremaa
Raamat Ants Saaremaa
Raamat Meinard Saaremaa
Raamat Pilvi Saaremaa
Raaper Aime Saaremaa
Rahnik Ljubov Saaremaa
Rand Avo Tagasi
avatud taotlusvoorud

Koolipuuvilja ja -köögivilja toetus + seotud tegevused

Leader-meetme raames antav projektitoetus (MAK 2014-2020 meede 19.2, 19.3)

Koolipiimatoetus

Piima- ja piimatoodete sektori tootmise kavandamise kokkulepped

Koolikava toetus

Nõustajate koolitustoetus

Kalanduspiirkonna kohaliku arengu strateegia rakendamine (EMKF meede 3.3 projektitoetus) 2016-2019

Algatusrühma koostöötegevused (EMKF meede 3.4) 2016-2019

Rannapüügilaeva energiatõhususe parendamise toetus (EMKF meede 1.21) 2017

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodete käitlemisettevõtete energia- ja ressursiauditi tegemise toetus (EMKF meede 4.4.3) 2017

Merekeskkonna bioloogilise mitmekesisuse ja ökosüsteemide kaitse ning taastamise toetus (EMKF meede 1.18) 2017

Vesiviljeluse innovatsioonitoetus (EMKF meede 2.1) 2017

Kalapüügi innovatsioonitoetus (EMKF meede 1.1) 2017

Püügivahendi parendamise toetus (EMKF meede 1.15) 2017

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodetele uute turgude leidmise ning kalapüügi- ja vesiviljelustoodete teavitus ja tutvustuskampaaniate toetus (EMKF meede 4.3) 2017

Kalapüügi- või vesiviljelustoodete tootja või töötleja praktikatoetus 2017

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodete töötlemise energia- ja ressursisäästlikumaks muutmise toetus (EMKF meede 4.4.4) 2017

Uute toodete, tavade, protsesside ja tehnoloogiate arendamise toetus (MAK 2014-2020 meede 16.2) KOLMAS TAOTLUSVOOR 2017

Tootjarühma loomise ja arendamise toetus (MAK 2007-2013 meede 1.9) 2017

Tootjarühma loomise ja arendamise toetus (MAK 2014-2020 meede 9.1) 2017

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus