Lisatud: 17. aprill 2014

A A A
Prindi

Nõuetele vastavuse kontaktisikud

Keskkonnainspektsioon

 

Marit Vihlver; marit.vihvler@kki.ee, tel 325 8415. Lääne-Viru, Ida-Viru ja Järva maakonnad.

Kai Korkmann; kai.korkmann@kki.ee, tel 730 2419. Tartu ja Jõgeva maakonnad.

Liivi Inno; liivi.inno@kki.ee, tel 799 4946. Põlva, Valga ja Võru maakonnad.

Jane Uibopuu; jane.uibopuu@kki.ee, tel. 434 4212. Viljandi, Pärnu ja Lääne maakonnad.

Anneli Liiva; anneli.liiva@kki.ee, tel. 489 4452. Rapla, Saare ja Hiiu maakonnad.

Marve Virunurm; marve.virunurm@kki.ee, tel 696 2290. Harju maakond.

 

Veterinaar- ja Toiduamet

 

VTA üldine kontakt: tel 605 1710, e-post vet@vet.agri.ee

Leone Kotkas – leone.kotkas@vet.agri.ee,  tel 6 051 735

Margus Proses - margus.proses@vet.agri.ee tel 605 1733 (loomade heaolu ja loomatervise alased nõuded

Edward Sooba - edward.sooba@vet.agri.ee tel 605 1723 (loomse toidu hügieeni alased nõuded)

Jaana Oona - jaana.oona@vet.agri.ee tel 605 1721 (mitteloomse toidu hügieeni alased nõuded)

Kaili Kallit - kaili.kallit@vet.agri.ee, tel 605 4751 (söödaalased nõuded)

Ardo Pakkonen - ardo.pakkonen@vet.agri.ee tel 605 1736 (identifitseerimise ja registreerimise nõuded)

 

Põllumajandusamet

 

Jan-Roland Raukas: jan-roland.raukas@pma.agri.ee; tel 671 2612

 

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

 

Ave Tamman, tel 7 371 390, e-post ave.tamman@pria.ee

Anu Arak, tel 7 371 373, e-post anu.arak@pria.ee



Tagasi
Uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm allkirjastas määruse, millega muudetakse maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetuse tingimusi ja hindamiskriteeriume. Eelistatakse investeeringuid, mis avaldavad positiivset mõju maapiirkonna tööhõivele, noorte ettevõtlusele ja puuetega inimestele. Taotlusvoor avaneb 2018. aasta alguses.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike