Lisatud: 18. jaanuar 2019

Viimati muudetud: 07. oktoober 2019

A A A
Prindi

Nõuetele vastavuse kontaktisikud

Keskkonnainspektsioon

Marit Vihvler - marit.vihvler@kki.ee, tel 3258 415 (Harju, Lääne-Viru, Ida-Viru ja Järva maakond)

Liivi Inno - liivi.inno@kki.ee, tel 7994 946 (Põlva, Valga ja Võru maakond)

Jane Uibopuu - jane.uibopuu@kki.ee, tel 4344 212 (Viljandi, Pärnu ja Lääne maakond)

Lea Aren - lea.aren@kki.ee, tel 3258 414 (Rapla, Saare ja Hiiu maakond)

Helen Juhkam - helen.juhkam@kki.ee, tel 6814 948 (Tartu ja Jõgeva maakond)

 

Veterinaar- ja Toiduamet

VTA üldine kontakt - vet@vet.agri.ee, tel 6051 710

Andres Luik - andres.luik@vet.agri.ee, tel 53005 752

Anneli Härmson - anneli.harmson@vet.agri.ee, tel 6016 594, 56918 010

Edward Sooba - edward.sooba@vet.agri.ee, (loomse toidu hügieeni alased nõuded)

Jaana Oona - jaana.oona@vet.agri.ee, tel 6051 721 (mitteloomse toidu hügieeni alased nõuded)

Kaili Kallit - kaili.kallit@vet.agri.ee, tel 6054 751 (söödaalased nõuded)

Ardo Pakkonen - ardo.pakkonen@vet.agri.ee, tel 6051 736 (identifitseerimise ja registreerimise nõuded)

 

Põllumajandusamet

Kaisa Vahtmäe - kaisa.vahtmae@pma.agri.ee, tel 5045 201

Katrin Kikkas - katrin.kikkas@pma.agri.ee, tel 53623 140

 

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Ave Asi - ave.asi@pria.ee, tel 7371 373

Tagasi
Uudised

Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise toetusmeetme raames oli ettevõtjatel võimalus taotleda PRIA vahendusel investeeringutoetust projektidele, mis aitavad mitmekesistada maapiirkondade majandustegevust väljaspool põllumajandustootmist. Toetuse eesmärgiks on maapiirkondades eelduste loomine uute töökohtade tekkeks väljaspool põllumajandussektorit.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner