Lisatud: 08. jaanuar 2018

A A A
Prindi

Nõuetele vastavuse kontaktisikud

Keskkonnainspektsioon

Marit Vihvler - marit.vihvler@kki.ee, tel 3258 415 (Harju, Lääne-Viru, Ida-Viru ja Järva maakond)

Liivi Inno - liivi.inno@kki.ee, tel 7994 946 (Tartu, Jõgeva, Põlva, Valga ja Võru maakond)

Jane Uibopuu - jane.uibopuu@kki.ee, tel 4344 212 (Viljandi, Pärnu ja Lääne maakond)

Lea Aren - lea.aren@kki.ee, tel 3258 414 (Rapla, Saare ja Hiiu maakond)

 

Veterinaar- ja Toiduamet

VTA üldine kontakt - vet@vet.agri.ee, tel 6051 710

Anneli Härmson - anneli.harmson@vet.agri.ee, tel 6016 594, 56918 010

Margus Proses - margus.proses@vet.agri.ee, tel 6051 733 (loomade heaolu ja loomatervise alased nõuded)

Edward Sooba - edward.sooba@vet.agri.ee, (loomse toidu hügieeni alased nõuded)

Jaana Oona - jaana.oona@vet.agri.ee, tel 6051 721 (mitteloomse toidu hügieeni alased nõuded)

Kaili Kallit - kaili.kallit@vet.agri.ee, tel 6054 751 (söödaalased nõuded)

Ardo Pakkonen - ardo.pakkonen@vet.agri.ee, tel 6051 736 (identifitseerimise ja registreerimise nõuded)

 

Põllumajandusamet

Kaisa Vahtmäe - kaisa.vahtmae@pma.agri.ee, tel 5045 201

Katrin Kikkas - katrin.kikkas@pma.agri.ee, tel 53623 140

 

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Ülle Laur - ulle.laur@pria.ee, tel 7371 390

Ave Asi - ave.asi@pria.ee, tel 7371 373

Tagasi
Uudised

Täna, 2. mai südaööl avanesid PRIA elektroonilise kliendiportaali e-PRIA teenused pindalatoetuste ja maaelu arengukava loomatoetuste taotluste esitamiseks.

Kõik uudised »

avatud taotlusvoorud

Leader-meetme raames antav projektitoetus (MAK 2014-2020 meede 19.2, 19.3)

Piima- ja piimatoodete sektori tootmise kavandamise kokkulepped

Koolikava toetus

Teravilja sekkumiskokkuost

Piimatoodete sekkumiskokkuost 2018

Lõssipulbri müük sekkumisvarudest 2018

Metsaala arengu ja metsade elujõulisuse parandamise investeeringutoetus (MAK 2014-2020 meede 8.6) 2018 IV voor

Loomade heaolu toetus (MAK 2014-2020 meede 14.1) 2018

Ohustatud tõugu looma pidamise toetus (MAK 2014-2020 meede 10.1.6) 2018

Kalanduspiirkonna kohaliku arengu strateegia rakendamine (EMKF meede 3.3 projektitoetus) 2016-2019

Algatusrühma koostöötegevused (EMKF meede 3.4) 2016-2019

Kalapüügi- ja vesiviljelustoodete käitlemisettevõtete energia- ja ressursiauditi tegemise toetus (EMKF meede 4.4.3) 2018

Eesti maaelu arengukava 2014-2020 (MAK) rahastamisvahend

Pindalatoetused 2018 ÜLDINFO

Väikepõllumajandustootja toetus 2018

Noore põllumajandustootja toetus 2018

Puu- ja köögiviljade kasvatamise otsetoetus 2018

Ühtne pindalatoetus ning kliimat ja keskkonda säästvate põllumajandustavade toetus 2018

Piirkondlik mullakaitse toetus (MAK 2014-2020 meede 10.1.3) 2018

Keskkonnasõbraliku aianduse toetus köögivilja-, ravimtaime- ja maitsetaimekasvatuse ning maasikakasvatuse eest (MAK 2014-2020 meede 10.1.4) 2018

Keskkonnasõbraliku aianduse toetus puuvilja- ja marjakasvatuse ning sellega seotud tegevuste elluviimise eest (MAK 2014-2020 meede 10.1.4) 2018

Kohalikku sorti taimede kasvatamise toetus (MAK 2014-2020 meede 10.1.5) 2018

Poolloodusliku koosluse hooldamise toetus (MAK 2014-2020 meede 10.1.7) 2018

Natura 2000 alal asuva põllumajandusmaa kohta antava toetuse taotlemine (MAK 2014-2020 meede 12.1) 2018

Põllumajanduskultuuri ja heinaseemne üleminekutoetus 2018

Keskkonnasõbraliku majandamise toetus (MAK 2014-2020 meede 10.1.1) 2018

Piirkondlik veekaitse toetus (MAK 2014-2020 meede 10.1.2) 2018

Erakorraline toetus talivilja kasvatajatele 2018

Lühikeste tarneahelate või kohalike turgude kaudu põllumajandustoodete ja toidu turustamisvõimaluste arendamise toetus (MAK 2014-2020 meede 16.4) 2018

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner