Lisatud: 08. jaanuar 2018

A A A
Prindi

Nõuetele vastavuse kontaktisikud

Keskkonnainspektsioon

Marit Vihvler - marit.vihvler@kki.ee, tel 3258 415 (Harju, Lääne-Viru, Ida-Viru ja Järva maakond)

Liivi Inno - liivi.inno@kki.ee, tel 7994 946 (Tartu, Jõgeva, Põlva, Valga ja Võru maakond)

Jane Uibopuu - jane.uibopuu@kki.ee, tel 4344 212 (Viljandi, Pärnu ja Lääne maakond)

Lea Aren - lea.aren@kki.ee, tel 3258 414 (Rapla, Saare ja Hiiu maakond)

 

Veterinaar- ja Toiduamet

VTA üldine kontakt - vet@vet.agri.ee, tel 6051 710

Anneli Härmson - anneli.harmson@vet.agri.ee, tel 6016 594, 56918 010

Margus Proses - margus.proses@vet.agri.ee, tel 6051 733 (loomade heaolu ja loomatervise alased nõuded)

Edward Sooba - edward.sooba@vet.agri.ee, (loomse toidu hügieeni alased nõuded)

Jaana Oona - jaana.oona@vet.agri.ee, tel 6051 721 (mitteloomse toidu hügieeni alased nõuded)

Kaili Kallit - kaili.kallit@vet.agri.ee, tel 6054 751 (söödaalased nõuded)

Ardo Pakkonen - ardo.pakkonen@vet.agri.ee, tel 6051 736 (identifitseerimise ja registreerimise nõuded)

 

Põllumajandusamet

Kaisa Vahtmäe - kaisa.vahtmae@pma.agri.ee, tel 5045 201

Katrin Kikkas - katrin.kikkas@pma.agri.ee, tel 53623 140

 

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Ülle Laur - ulle.laur@pria.ee, tel 7371 390

Ave Asi - ave.asi@pria.ee, tel 7371 373

Tagasi
Uudised

15. juunil lõppes PRIAs pindalatoetuste ja MAK loomapõhiste toetuste taotluste vastuvõtt. Sel aastal oli ühtse pindalatoetuse taotlejaid kokku 14 546, kes taotlesid toetust 963 147 ha suurusele pinnale. Peale taotlusperioodi lõppu algab kohapealse kontrolli periood, mis kestab oktoobri lõpuni. Sellel perioodil kontrollib PRIA, et taotlustel olevad andmed on õiged ning vajadusel täpsustatakse koos kliendiga taotlusel olevat infot. Et kontrolli tegevused toimuksid ladusalt palume kliendil või tema esindajal võimalusel viibida kohapealse kontrolli juures. See muudab infovahetuse kliendi ja PRIA vahel oluliselt lihtsamaks ja selgemaks.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Arvamuse bänner Infokeskus