Lisatud: 20. juuni 2012

A A A
Prindi

Nõuetele vastavuse kontaktisikud

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Ave Tamman, tel. 7 371 390, e-post ave.tamman@pria.ee

Anu Arak, tel. 7 371 373, e-post anu.arak@pria.ee

 

Veterinaar- ja Toiduamet

VTA üldine kontakt on: tel 605 1710, e-post vet@vet.agri.ee

Leone Kalda, tel 6051 735; e-post leone.kalda@vet.agri.ee

Aivar Vuks, tel 605 1733;e-post aivar.vuks@vet.agri.ee (loomade identifitseerimise ja registreerimise ning loomatervise alased nõuded),

Edward Sooba, tel 605 1723;e-post edward.sooba@vet.agri.ee (loomse toidu hügieeni alased nõuded)

Airika Salumets, tel 605 4765;e-post airika.salumets@vet.agri.ee (mitteloomse toidu hügieeni alased nõuded)

Kaili Kallit, tel 6054 751; e-post kaili.kallit@vet.agri.ee   (söödaalased nõuded)

Maie Help, tel 601 6591;e-post maie.help@vet.agri.ee (identifitseerimise ja registreerimise nõuded)

 

Põllumajandusamet

Jan-Roland Raukas, tel 6 712 612, e-post Jan-roland.Raukas@pma.agri.ee

 

Keskkonnainspektsioon

Tartumaa, Jõgevamaa, VIljandimaa:
Kai Korkmann, tel. 4730 2419, e-post Kai.Korkmann@kki.ee

Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa:
Liivi Inno, tel 799 4946, e-post Liivi.Inno@kki.ee


Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa:

Marit Vihlver, tel 325 8415; e-post Marit.Vihlver@kki.ee


Pärnumaa,  Järvamaa, Raplamaa, Harjumaa:

Rave Vahemets, tel 449 9116; e-post Rave.Vahemets@kki.ee 


Läänemaa, Saaremaa, Hiiumaa:

Liina Simpson, tel 472 4120,e-post Liina.Simpson@kki.ee



Tagasi
Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner