Lisatud: 13. veebruar 2017

Viimati muudetud: 02. mai 2017

A A A
Prindi

Nõuetele vastavuse kontaktisikud

Keskkonnainspektsioon

Marit Vihlver - marit.vihlver@kki.ee, tel 3258 415 (Harju, Lääne-Viru, Ida-Viru ja Järva maakond)

Liivi Inno - liivi.inno@kki.ee, tel 7994 946 (Tartu, Jõgeva, Põlva, Valga ja Võru maakond)

Jane Uibopuu - jane.uibopuu@kki.ee, tel 4344 212 (Viljandi, Pärnu ja Lääne maakond)

Lea Aren - lea.aren@kki.ee, tel 3258 414 (Rapla, Saare ja Hiiu maakond)

 

Veterinaar- ja Toiduamet

VTA üldine kontakt: vet@vet.agri.ee, tel 6051 710

Riho Remmelgas - riho.remmelgas@vet.agri.ee, tel 6051 735

Margus Proses - margus.proses@vet.agri.ee, tel 6051 733 (loomade heaolu ja loomatervise alased nõuded)

Edward Sooba - edward.sooba@vet.agri.ee, tel 6051 723 (loomse toidu hügieeni alased nõuded)

Jaana Oona - jaana.oona@vet.agri.ee, tel 6051 721 (mitteloomse toidu hügieeni alased nõuded)

Kaili Kallit - kaili.kallit@vet.agri.ee, tel 6054 751 (söödaalased nõuded)

Ardo Pakkonen - ardo.pakkonen@vet.agri.ee, tel 6051 736 (identifitseerimise ja registreerimise nõuded)

 

Põllumajandusamet

Kaisa Vahtmäe - kaisa.vahtmae@pma.agri.ee, tel 6712 607

Katrin Kikkas - katrin.kikkas@pma.agri.ee, tel 6712 644

 

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Ülle Laur - ulle.laur@pria.ee, tel 7371 390

Ave Asi - ave.asi@pria.ee, tel 7371 373

Tagasi
Uudised

„Maaeluministeerium rakendab Eesti eesistumise üldiseid prioriteete ka põllumajanduses, keskendudes sealjuures muldade kestlikkusele, ohutule toidule, turgude avatusele ja digitaalsete lahenduste kasutamisele,“ ütles 28. juunil Roomas ÜRO toidu- ja põllumajandusorganisatsiooni (FAO) Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise avaüritusel sõna võtnud Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner