Lisatud: 09. veebruar 2016

Viimati muudetud: 27. oktoober 2016

A A A
Prindi

Nõuetele vastavuse kontaktisikud

Keskkonnainspektsioon

Marit Vihlver - marit.vihlver@kki.ee, tel 3258 415 (Harju-, Lääne-Viru, Ida-Viru ja Järva maakonnad)

Kai Korkmann - kai.korkmann@kki.ee, tel 7302 419 (Tartu ja Jõgeva maakonnad)

Liivi Inno - liivi.inno@kki.ee, tel 7994 946 (Põlva, Valga ja Võru maakonnad)

Jane Uibopuu - jane.uibopuu@kki.ee, tel 4344 212 (Viljandi, Pärnu ja Lääne maakonnad)

Anneli Liiva - anneli.liiva@kki.ee, tel 4894 452 (Rapla, Saare ja Hiiu maakonnad)

 

Veterinaar- ja Toiduamet

VTA üldine kontakt: vet@vet.agri.ee, tel 6051 710

Riho Remmelgas - riho.remmelgas@vet.agri.ee, tel 6051 735

Margus Proses - margus.proses@vet.agri.ee, tel 6051 733 (loomade heaolu ja loomatervise alased nõuded)

Edward Sooba - edward.sooba@vet.agri.ee, tel 6051 723 (loomse toidu hügieeni alased nõuded)

Jaana Oona - jaana.oona@vet.agri.ee, tel 6051 721 (mitteloomse toidu hügieeni alased nõuded)

Kaili Kallit - kaili.kallit@vet.agri.ee, tel 6054 751 (söödaalased nõuded)

Ardo Pakkonen - ardo.pakkonen@vet.agri.ee, tel 6051 736 (identifitseerimise ja registreerimise nõuded)

 

Põllumajandusamet

Marju Viil - marju.viil@pma.agri.ee, tel 6712 607

Katrin Kikkas - katrin.kikkas@pma.agri.ee, tel 6712 644

 

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

Ülle Laur - ylle.laur@pria.ee, tel 7371 390

Ave Asi - ave.asi@pria.ee, tel 7371 373

Tagasi
Uudised

11.-18. detsembril saab PRIAst taotleda põllumajandusettevõtete tulemuslikkuse parandamise investeeringutoetust, mille eelarves on selle taotlusvooru jaoks 22,5 miljonit eurot.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Arvamuse bänner bronn-vaike Infokeskus