Lisatud: 29. jaanuar 2009

Viimati muudetud: 28. juuni 2018

A A A
Prindi

Leping

e-teenuste kasutamiseks tuleb sõlmida e-PRIA portaali kasutamise leping, mida saate teha vastavalt enda juriidilisele staatusele.


Kui Te olete: 

- füüsiline isik või FIE, siis saate lepingu pärast selle sisuga tutvumist ja kinnitamist esitada portaalis, see ei vaja eraldi allkirjastamist.

- juriidilise isiku esindaja, kellel äriregistris registrikaardil (B-kaardil) ei ole erisusi, saate lepingu portaalis digitaalselt allkirjastada. Kui Teil digitaalse allkirjastamise võimalust ei ole või kui juriidilisel isikul on äriregistris seatud esindusõiguste erisus, saate portaali kasutamise lepingu esitada paberil või saata esindusõigusliku isiku poolt digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil kliendiregister@pria.ee


- haridusasutus või kohalik omavalitsus ja soovite hakata kasutama e-PRIA portaali teenuseid, tuleb samuti esmalt sõlmida portaali kasutamise leping, kuid seda ei saa teha e-PRIA vahendusel. Leping tuleb edastada PRIA-le e-posti teel digitaalselt allkirjastatuna aadressil kliendiregister@pria.ee või saata/tuua aadressil PRIA, Registrite osakond, Tähe tn 4, 51010 Tartu. Lepingu peab allkirjastama esindusõiguslik isik.


Paberkandjal lepingu saate esitada lähimasse PRIA maakondlikku teenindusbüroosse või PRIA keskusesse Tartus aadressil Tähe tn 4, 51010 Tartu. Leping peab olema originaalallkirjaga allkirjastatud esindusõigusliku isiku poolt. 

 
Uudised

Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise toetusmeetme raames oli ettevõtjatel võimalus taotleda PRIA vahendusel investeeringutoetust projektidele, mis aitavad mitmekesistada maapiirkondade majandustegevust väljaspool põllumajandustootmist. Toetuse eesmärgiks on maapiirkondades eelduste loomine uute töökohtade tekkeks väljaspool põllumajandussektorit.

Kõik uudised »

Liitu meie infokirjaga!

* kohustuslikud väljad
struktuur Hinnakataloog kaart2

Põllumassiivide veebikaart

bronn-vaike Infokeskus Arvamuse bänner