Lisatud: 29. jaanuar 2009

Viimati muudetud: 25. juuni 2018

A A A
Prindi

e-PRIA

e-PRIA on Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) kliendiportaal, mille kaudu saavad kliendid kasutada erinevaid PRIA pakutavaid elektroonilisi teenuseid. Portaali abil pakume PRIA klientidele võimalust mugavaks andmevahetuseks interneti teel.  

Hea pindalatoetuste taotleja ja loomapidaja!
Oluline! Ainult vanas e-PRIAs antud esindusõigused kaotavad alates 27.juunist kehtivuse ja klient peab uues portaalis andma uuesti volitused vana e-PRIA teenuste kasutamiseks! Volituste andmine toimub uue e-PRIA teenuses „Esindusõigused ja volitused“. 
Volitusi ei pea uuesti andma...
  • ... inimesele, kellele on juba varasemalt uues e-PRIAs antud täielikud volitused või kelle esindusõigus tuleneb äriregistrist. 
  • ... kui olete uues e-PRIAs juba varasemalt andud volitused vana e-PRIA teenuste kasutamiseks.

Peale e-PRIAsse sisselogimist, saate vana e-PRIA teenuste kasutamiseks uuest portaalist liikuda otse vanasse e-PRIAsse valides menüürealt Vana e-PRIA. Vanas e-PRIAs suunatakse teid lehele, kus teil tuleb valida, keda te soovite järgnevates toimingutes vana e-PRIA teenuste kasutamisel esindada.

Kui olete uus klient ja soovite, et teie eest esitaks taotlusi ja dokumente esindaja, peate talle vana e-PRIA teenuste kasutamiseks andma kasutusõigused vanas e-PRIAs.

 Lisainfot ja abi saab:e-PRIA portaali sisenemiseks on teil vaja ID-kaarti (ja selle PIN koode) või Mobiil-ID-d!

Alloleva akna kaudu saate siseneda e-PRIAsse. Värav suunab teid esmalt uude e-PRIAsse, kus palume teil üle vaadata oma andmed.

Erinevad juhendid ja abiinfo, kuidas e-PRIAsse siseneda ja portaalis toimida, on leitavad portaalis iga vastava teenuse juures ning PRIA kodulehel Juhendite alajaotuses.

 

 

Sisene e-PRIAsse!  
   
 

NB! e-PRIA on kõige paremini kasutatav Mozilla Firefoxi ja Google Chrome'i uusimate stabiilsete versioonidega ning Internet Exploreri versioonidega 10 ja 11.  

 
  PRIA infosüsteemi korralised hooldused toimuvad järgmistel kuupäevadel: 10.05; 18.06; 12.07; 16.08; 13.09; 11.10; 15.11; 13.12. Nendel kuupäevadel võib meie infosüsteemides esineda tõrkeid alates kell 17.00st kuni maksimaalselt järgmise tööpäeva hommikul kella 8.00ni. Vabandame ebamugavuste pärast!

 

 

Sisene vanasse e-PRIAsse riigiportaali eesti.ee kaudu siit.

 

NB! Hinnakataloogis olevaid andmeid on võimalik vaadata ka ilma uude e-PRIAsse sisselogimata aadressil https://epria.pria.ee/epria2/hinnakataloog/#/valideeritud!


Uudised

Iga aasta 15. maiks tuleb mesinikel teatada põllumajandusloomade registrile mesilate mesilasperede arv 1. mai seisuga ning seakasvatajatel enda peetavate sigade arv 1. mai seisuga.

Kõik uudised »

Liitu infokirja listiga

Hinnakataloog struktuur kaart2

Põllumassiivide veebikaart

Infokeskus Arvamuse bänner bronn-vaike