Tähelepanu! Soovitame taotlejatel oodata „Minu põllud“ teenuses põldude joonistamisega, sest põldude puhul ei ole veel kindlakstehtud andmete asendamine toimunud. Automaatne asendamine „Minu põllud“ teenuses toimub aprillikuu jooksul. Juhul kui Te siiski teete muudatusi oma põldude piirides, siis palume arvestada võimalusega, et Teie tehtud muudatused võivad kaotsi minna. Juurde võib joonistada uusi põlde või alasid tervikuna, neid asendamine ei mõjuta.

Lisatud: 29. jaanuar 2009

Viimati muudetud: 16. aprill 2018

A A A
Prindi

e-PRIA

e-PRIA on Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) kliendiportaal, mille kaudu saavad kliendid kasutada erinevaid PRIA pakutavaid elektroonilisi teenuseid. Portaali abil pakume PRIA klientidele võimalust mugavaks andmevahetuseks interneti teel.  

Tähelepanu! Oluline info kõikidele PRIA klientidele!

Anname teada, et alates 24.aprillist saab e-PRIAsse ühtse „värava“ kaudu, mis viib teid esmalt uude e-PRIAsse. Seal saate üle vaadata oma andmed valides siniselt menüürealt „Kliendi andmed“. Juhul, kui teete andmetes muudatusi, siis need jõustuvad koheselt, kuid uued andmed jõuavad vanasse e-PRIAsse paariminuti jooksul.  Pindalatoetuste taotlemiseks saate uuest portaalist liikuda otse vanasse e-PRIAsse valides siniselt menüürealt „Vana e-PRIA“. Juhul kui teie eest esitab taotluse esindaja, on oluline, et vana e-PRIA teenuste kasutamiseks on talle antud kasutusõigused vanas e-PRIAs. Kui kasutusõigused on juba eelnevalt vanas e-PRIAs antud (nt eelmisel aastal või varem), siis neid uuesti andma ei pea. Varasemalt antud kasutusõigused kehtivad ka pindalatoetuste taotlusvooru ajal.

Varem välja kuulutatud volituste uuesti andmist uues e-PRIAs pindalatoetuste taotljad siiski praegu tegema ei pea. Võimalusel võite siiski ettevalmistavalt volitused anda nii uues e-PRIAs kui ka vanas e-PRIAs, et hiljem, kui volituste andmise süsteem kahe portaali vahel ühendatakse, ei peaks sellega enam tegelema.

Lisainfot ja abi saab:e-PRIA portaali sisenemiseks on teil vaja ID-kaarti (ja selle PIN koode) või Mobiil-ID-d!

Erinevad juhendid ja abiinfo, kuidas e-PRIAsse siseneda ja portaalis toimida, on leitavad portaalis iga vastava teenuse juures ning PRIA kodulehel Juhendite alajaotuses.

 

Sisene vanasse e-PRIAsse!

   Sisene uude e-PRIAsse!
     
Tegevused vanas e-PRIAs
  Tegevused uues e-PRIAs
   ---  NB! Uus e-PRIA on kõige paremini kasutatav Mozilla Firefoxi ja Google Chrome'i uusimate stabiilsete versioonidega ning Internet Exploreri versioonidega 10 ja 11.  

 Täpsemat loetelu kummagi portaali pakutavatest teenustest vaata menüüpunktist "e-teenused".

PRIA infosüsteemi korralised hooldused toimuvad järgmistel kuupäevadel: 17.04; 10.05; 18.06; 12.07; 16.08; 13.09; 11.10; 15.11; 13.12. Nendel kuupäevadel võib meie infosüsteemides esineda tõrkeid alates kell 17.00st kuni maksimaalselt järgmise tööpäeva hommikul kella 8.00ni. Vabandame ebamugavuste pärast!

NB! Hinnakataloogis olevaid andmeid on võimalik vaadata ka ilma uude e-PRIAsse sisselogimata aadressil https://epria.pria.ee/epria2/hinnakataloog/#/valideeritud!


Infokeskus bronn-vaike Arvamuse bänner